Proti Baťovu se fotbalistům dařilo, a to i v dorosteneckém přeboru

Fotbalisté A-týmu FK Luhačovice tentokrát silného soupeře z Baťova uhlídali. Při sobotním domácím utkání byla rozhodující produktivita, kdy luhačovičtí své šance proměnili a soupeře naopak vychytal bravurní domácí brankář Švec. Do sestavy se po dlouhé době vrátil matador Martin Bernátek a na beku podal kvalitní výkon Zámorský.

První Branku vstřelil Polách po vybídnutí Slávy Bykhovského. Druhou branku jsme přidali ve druhé půli, kdy nejvýše vyskočil Ondřej Červenka a zužitkoval rohový kop. V samotném závěru skóroval střídající Bartek po přesné přihrávce Štěpána Červenky.

Hodnocení zápasu od domácího trenéra Jana Jelínka:
“Musím pochválit kluky za koncentrovaný výkon, ale fotbalově to nebylo ono. Byli jsme hodně nepřesní v kombinaci. Zápas se lámal v závěru první půle, kdy nás soupeř zatlačil. Švecák nás podržel a zneškodnil hned 3 100% šance hostů. Ve druhé půli jsme kontrolovali spíše výsledek.”

Proti proti soupeři z Baťova se úspěšně postavil ještě před víkendem také tým mladých fotbalových nadějí v rámci krajkého přeboru dorostu. Své vrstevníky dokázali mladí Luhačovjané také porazit, i když jen na penalty. Přitom po poločase to vypadalo na výhru v běžné hrací době, protože Baťov prohrával 1:2. Venkovní utkání ale po závěrečném hvizdu, který uzavřel druhý poločas dopadlo nerozhodné 3:3. Následný penaltový rozstřel pak ale vyzněl lépe pro luhačovické dorostence.

Dařilo se ale i dospěláckému B-týmu, který v sobotu 26. října doma jasně porazil tým FC Malenovice, a to poměrem 5:2, po první půli dokonce Luhačovice vedly 4:0.

V první půli vstřelili góly do sítě Malenovic M. Hyžík, V. Zábojník (2x) ,a L. Ďurďa. V druhé půli přidal v 67 minutě další trefu M. Horáček.