Na veletrzích cestovního ruchu je o Luhačovice zájem

K nedílné součásti přípravy na nadcházející sezónu v Luhačovicích patří i účast zaměstnanců luhačovického Městského turistického a informačního centra (MTIC) na veletrzích cestovního ruchu.

Druhá polovina ledna patřila již tradičně veletrhu GO a REGIONTOUR. Ten se konal na brněnském výstavišti od 16. do 19. ledna. Stánek Luhačovic byl součástí širší nabídky Zlínského kraje – Východní Moravy. Zde se setkala propagace města s velkou odezvou jak u profesionálů, tak široké veřejnosti. Největší zájem budil kalendář akcí a souhrnný katalog ubytování. Další akcí s tradiční účastí Luhačovic je veletrh ITF Slovakiatour, který se konal 23. – 26. ledna. Je největším veletrhem cestovního ruchu na Slovensku a Luhačovice patří k pravidelným vystavovatelům. Referentka městského informačního centra Eva Kalužíková na této akci již po několikáté prezentovala širokou nabídku našeho města zájemcům z cestovních kanceláří i jednotlivcům. Na konci měsíce února se město Luhačovice bude účastnit dalšího veletrhu a to v Ostravě na Černé louce.
Dovolená 2020 je největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Jelikož z této části republiky míří do Luhačovic stále velké množství hostů, chceme je podpořit a ukázat, že i když Luhačovice navštívili, stále je zde co objevovat. V březnu se Luhačovice budou prezentovat opět pod hlavičkou Východní Moravy v Praze na 11. mezinárodním veletrhu cyklistky ForBikes. Zde je největší zájem o mapy a možnosti napojení Luhačovic na okolní cyklostezky.
„Veletrhy jsou pro nás důležité také z hlediska získání inspirace při tvorbě propagačních materiálů.  Rádi také zjišťujeme, že i naše materiály se líbí a jsou předlohou ostatním. Ujišťuje nás to v tom, že naši práci děláme dobře,“ doplnila Kalužíková.

Hlavní partneři
Vincentka
Východní Morava