Kuželkářům se podařil husarský kousek, porazili Podbrezovou

Skvělý výsledek se povedl luhačovickým kužlekářům v domácím interligovém utkání, které sehrálí 8. února proti fenomenálnímu lídru tabulky ŠK Železiarne Podbrezová. 

Domácí se favorizovaného soupeře nezalekli a skvělými výkony dokázali úřadujícího mistra interligy zdolat 5 : 3  (na poražené kuželky 3558 : 3549) . Pro Podbrezovou to znamenalo teprve druhou prohru v sezóně, dosud lídra soutěže zdolala jen v říjnu Jihlava, jinak fenomenální tým neztratil ani bod.

Luhačovicám se díky tomuto cennému vítězství podařilo zaznamenat už druhou výhru v řadě, a to po předchozím vítězství na kuželně Interu Bratislava. To je po špatných výsledcích podzimní části soutěže i prohraném prvním zápase letoška vítáná vzpruha. Přestože se tým stále pohybuje u dna tabulky, bodově se už srovnává s celky, které se pohybují ve středu hodnocení soutěže. Po 14 zápasech má tým lázeňského města 11 bodů. Je sice stále předposlední, ale na 5. místo Husovic ztrácí jen jeden bod a s mnoha týmy ze středu tabulky jsou na tom Luhačovice stejně, i když některé mají zápas k dobru. Sezóna tak díky posledním výsledkům není rozhodně ztracená a týmu se vrací reálná šanci bojovat ještě v tomto ročníku i o umístění v horních patrech tabulky. 

V příštím zápase čeká luhačovické sokoly další náročný soupeř, a to právě zmiňované Husovice. Venkovní utkání TJ Sokol Husovice x TJ Sokol Luhačovice se koná v sobotu 15. února. Snad v něm přidají luhačovičtí kuželkáři další bodový zisk a posunou se tabulkou na místa v jejím středu a získají tak další elán do bojů o co nejlepší letošní umístění. 

 
 
Hlavní partneři
Vincentka