Upozornění pro občany, kteří se v březnu pohybovali v Uherském Brodě

 Všichni občané, kteří v první polovině měsíce března, tedy od 1. do 14. března 2020 nakupovali v prodejně potravin Prodejna u Sládků v Uherském Brodě, a měli či mají zdravotní obtíže respiračního charakteru, se musejí neprodleně přihlásit na Krajskou hygienickou stanici Zlínského kraje na telefon 601 096 524 nebo email covid19@khszlin.cz

 Veřejnost k tomu vyzývá  v souladu s hygienickými opatřeními hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. „Požádal jsem starostu Uherského Brodu Ferdinanda Kubáníka, aby tuto výzvu rozšířil k co  možná největšímu počtu obyvatel a využil tak všechny dostupné informační prostředky,“ doplnil hejtman Čunek.

Na všechny občany žijící v Luhačovicích a okolních obcích, kteří se v daném období v uvedené prodejně pohybovali, proto apeluje také starosta Luhačovic Marian Ležák. „Prosím všechny o zodpověný přístup. Lidé si musejí uvědomit, že pokud by mohli být potenciálně přenašeči nákazy, je nutné aby učinili potřebná opatření. Že byl někdo nakupovat v určité prodejně, rozhodně není žádným proviněním. Pokud by se daný člověk ale následně choval nezodpovědně a nepřihlásil se, ohrožuje nejen sebe ale i širokou veřejnost. V době nouzového stavu by bylo takové jednání nepřípustné,“ poznamenal starosta Ležák.  

Akce v Luhačovicích

Šibřinky / Ples sportovců / Ráz: Retro
Bílá sobota s předváděním lidových řemesel
Velikonoční jarmark s folklorem a ukázkou lidových řemesel
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka