Luhačovické muzeum se v úterý opět otevře veřejnosti

V úterý 12. května začne opět pro veřejnost fungovat Muzeum luhačovického Zálesí umístěné v části budovy kulturního domu Elektra. 

Návštěvníci tak budou moci opět spatřit expozice, které jsou zde připraveny a přinášejí zajímavé i poučné informace. „Ještě do poloviny června si u nás veřejnost může prohlédnout výstavu Luhačovice a Židé, kterou jsme zahájili v minulém roce a byla původně plánována jen do dubna,“ nastínila vedoucí muzea PhDr. Blanka Petráková. Mimo to ale nabízí tato instituce také například zajímavou stálou expozici Kabinet Dušana Jurkoviče, věnovanou známému architektovi, který významně ovlivnil podobu lázeňského mětsta. „Otevření budou samozřejmě provázet zvýšená hygienická opatření. Pracovnice budou vybaveny ochrannými štíty, bude se regulovat počet návštěvníků. V rámci možností chceme ale obnovit například také nabídku aktivit pro dětské návštěvníky,“ doplnila Petráková.

Expozice budou přístupné v běžných otevíracích hodinách, tedy vždy od úterý do neděle v době 9.00 – 12.00 hod. a 13.00 – 17.00 hod.

PRACOVNICE MUZEA UŽ VŠE PŘIPRAVUJÍ K OTEVŘENÍ 

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka