Do Luhačovic bude lákat nový reklamní spot

Představit Luhačovice jako ideální místo pro trávení letní dovolené nebo rodinného výletu. To je záměr nového reklamního spotu, kterým bude do Luhačovic všechny zvát město spolu s destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko. 

Výrobu klipu realizuje místní agentura AB Manufaktura. „Zadáním bylo upozornit na všechny krásy, které Luhačovice nabízejí. Samozřejmě se tu představuje lázeňství, ale taky zdejší krásná příroda, unikátní architektura, folklor a možnosti sportu a wellness,“ nastínila Bára Majzlíková spolumajitelka AB Manufaktury. Protože Luhačovice jsou nedílně spojeny s jedinečnou atmosférou historických lázní, rozhodli se pojmout klip zajímavým způsobem. „Je to příběh zamilovaného páru, který prochází jednotlivými historickými epochami až do současnosti a postupně přibližuje všechny atraktivity Luhačovic. Za pomoci spolku Calma jsme natáčeli, jak se tu hlavní hrdinové příběhu setkají v období secese. Pak se přes období charlestonu postupně ústřední dvojice dostane až do současnosti. Zajdou si na brusle a na kolo, užijí si wellnes i skvělou večeři při svíčkách v jedné z vyhlášených restaurací,“ přiblížila Majzlíková. Ústřední pár ztvárnili profesionální herci Jitka Hlaváčová Josková a Pavel Šupina, členové souboru Slováckého divadla.

Natáčení a příprava spotu šla v rychlém sledu. Snahou je totiž, aby se dostal klip k veřejnosti co nejdříve a mohl tak potenciální návštěvníky oslovit už začátkem června. Tedy v době, kdy si lidé ještě rozmýšlejí, kam o letních prázdninách na dovolenou. Výroba klipu si vyžádala celkem asi 14 dnů, kromě tří natáčecích také další čas například na tvorbou scénáře, plánování lokací a postprodukci videa. K tomu, aby v tak rychlém termínu mohl klip vzniknout, přispěla i řada Luhačovjanů. „Všichni ví, že tu potřebuje turistický ruch opět rozjet. Ochotně nám tak pomohla nejen Calma, ale taky Malé Zálesí nebo zapůjčení koní nebo šlapadel na přehradě pro natáčení zdarma. Všem moc děkujeme,“ dodala Majzlíková. Kromě samotného klipu bude do Luhačovic turisty lákat i kampaň na sociálních sítích. Všechny další aktivity i spot se financují z prostředků, které se podařilo získat za vítězství Luhačovic v soutěži EDEN o excelentní evropskou destinaci roku. Nové propagační aktivity jsou společnou snahou města, destinační společnosti Zlínsko a Luahčovicko a dalších partnerů v cestovním ruch, aby byly Luhačovice i toto léto plné spokojených návštěvníků.

FOTOGALERI (snímky: AB Manufaktura)

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’60188′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\’1642\‘); $wc[\’id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\’60188\‘); $wc[\’unique_id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\’function_id\‘]=\’po-modules-photogallery\‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Hlavní partneři