Luhačovští fotbalisté bilancují

Jak skončili luhačovičtí fotbalisté v podzimních fotbalových soutěžích?
nnMuži po skončení podzimní části I. A třídy skončili na 2. místě tabulky s 25 body v celkovém hodnocení se ztrátou 1 bodu za vedoucím mužstvem Lhoty u Vsetína.
nnVýsledek považujeme za ...

Jak skončili luhačovičtí fotbalisté v podzimních fotbalových soutěžích?
nnMuži po skončení podzimní části I. A třídy skončili na 2. místě tabulky s 25 body v celkovém hodnocení se ztrátou 1 bodu za vedoucím mužstvem Lhoty u Vsetína.
nnVýsledek považujeme za úspěch, za což je potřeba vyzdvihnout jak práci trenéra L. Ďurdi, přístup a nasazení jednotlivých hráčů, tak celého realizačího týmu pod vedením Ing. Křenka.
nnSolidní výsledek v krajském přeboru uhrály i mužstva dorostů pod vedením trenéra p. Baumanna, a to starší 6. místo se 16 body, ml. dorost 4.místo s 20 body. Přitom oba dorosty vedl v podstatě sám.
nnSkvěle hráli i starší žáci trenéra p. L. Pařízka a vedoucího p. Zezulky. Druhá příčka tabulky s 32 body v krajském přeboru je slušným příslibem do budoucnosti luhačovické kopané, jejíž základna dnes čítá 107 členů.
nn
nnJak probíhá zimní příprava?
nnPokud povrch travnaté plochy dovolí, probíhají tréninky na hrací ploše, jednotlivá mužstva mají v rámci svého harmonogramu k dispozici sportovní halu.
nnMládežnická mužstva se v rámci zimní přípravy zúčastní soutěží v halové kopané.
nnMuži nastoupí v Zimním turnaji na Vršavě proti mužstvům kraj. přeboru, první zápas již 7. 12. proti Provodovu. Vrcholem bude zápas proti ligové Tescomě Zlín 20. února příštího roku.
nn
nnNesmíme zapomenout ani na diváky, kolik lidí chodí na domácí zápasy, který z podzimních zápasů měl největší návštěvnost, kolik stojí vstupenka na zápas?
nnNávštěvnost se liší dle atraktivnosti soupeře, na domácí zápasy pravidelně přichází průměrně 150-300 diváků, nejvíce fanoušků přišlo na zápas s Újezdem. Za vstupenku zaplatí 20 Kč, ženy mají vstup volný a jsou srdečně zvány..
nn
nnJakým způsobem organizujete nábory mladých fotbalistů, máte dostatek malých talentů, kdo dorostenecká a žákovská mužstva trénuje?
nnRádi bychom i touto cestou apelovali na pohybově nadané kluky ročníků 92-94, kteří by rádi fotbal zkusili, hlásit se můžou u vedoucího ml. žáků p. J. Šuráně kdykoliv na tréninku žákú. Dobrou spolupráci při náborech mladých fotbalistů máme tradičně s vedením ZŠ Luhačovice, jmenovitě s p. Mejzlíkem a p. Leblochem. Chci též oslovit příznivce z řad rodičů, kteří by se rádi zapojili do práce s mládeží, aby přišli mezi nás.
nn
nnPřipravujete změny v sestavě pro jarní část soutěží, jaký máte cíl?
nnVšechna mužstva jsou konsolidována, nepočítáme s nějakou výraznější obměnou, věřím, že jarních soutěží se zúčastníme v ještě lepší formě.
nnMužstvo mužů má potenciál pro úspěšný postup zpět do krajského přeboru. Je to výkonnostní úroveň, na kterou by měli rozhodně v budoucnu dosáhnout.
nnPodmínky pro to máme na velmi slušné úrovni a doufáme, že se brzy uskuteční plány ohledně nové hrací plochy s umělým povrchem, která by jistě ještě více zatraktivnila sport, jakým fotbal bezesporu je a přispěla by k rentabilitě celého sportovního areálu.
nnV novém roce chystáme pro lepší informovanost širší veřejnosti oficiální internetové stránky FK .
nn
nnMáte nějaké zkušenosti s korupcí ve fotbale, setkal jste se s ní, jaký je váš názor na tento problém?
nnTak tyhle zkušenosti nemám, osobně jsem zásadně proti korupci všude, nejen ve fotbale.
nn
nnSlovo na závěr?
nnRád bych poděkoval městu Luhačovice a sponzorům za podporu, kterou nám věnují , funkcionářům za zabezpečení hladkého průběhu podzimní sezóny a v neposlední řadě všem příznivcům fotbalu. Doufám, že se na jaře setkáme ještě v hojnějším počtu.

nn

Hlavní partneři