Otevírání pramenů předchází dlouhá příprava.

Již od počátku roku 2005 se začíná scházet skupina,  která bude zabezpečovat Slavnostní zahájení hlavní lázeňské sezóny- Otevírání pramenů, které se v Luhačovicích uskuteční ve dnech 6. - 8. května 2005. Nepředpokládají se žádné výrazné změny v zavedeném programu. Pátek 6. kv...

Již od počátku roku 2005 se začíná scházet skupina,  která bude zabezpečovat Slavnostní zahájení hlavní lázeňské sezóny- Otevírání pramenů, které se v Luhačovicích uskuteční ve dnech 6. – 8. května 2005. Nepředpokládají se žádné výrazné změny v zavedeném programu. Pátek 6. května bude tradičně věnován dětem a mládeži. Letošní ročník bude zaměřen na ekologii. Hlavní téma „Čisté a krásné město“, se bude prolínat jak pátečním programem, tak bude i tématem výstavy prací žáků místních škol v hale Vincentka. V sobotu 7. května se předpokládá odpolední program na Lázeňském náměstí a celodenní řemeslný jarmark.
nn
nnV neděli 8. května dopoledne bude tradiční krojovaný průvod s knězem, který posvětí a požehná zdejší prameny. I na nedělní odpoledne se připravuje zajímavý program.

nn

Akce v Luhačovicích

Šibřinky / Ples sportovců / Ráz: Retro
Velikonoční jarmark s folklorem a ukázkou lidových řemesel
Bílá sobota s předváděním lidových řemesel
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka