Závody v obřím slalomu

Počátek letošního roku je na sněhovou nadílku skutečně štědrý. Vyznavači zimních sportů, především lyžování,  mají velmi dobré podmínky. V neděli 6. března mohli místní i přespolní lyžaři dobré sněhové a tréninkové podmínky zúročit v dvoukol...

Počátek letošního roku je na sněhovou nadílku skutečně štědrý. Vyznavači zimních sportů, především lyžování,  mají velmi dobré podmínky. V neděli 6. března mohli místní i přespolní lyžaři dobré sněhové a tréninkové podmínky zúročit v dvoukolovém závodě v obřím slalomu, na lyžařském svahu v Luhačovicích.Téměř  padesát závodníků vyjelo za hustého sněžení na svah. V kategorii nejmladších chlapců zvítězil Lukáš Surý z Brumova. Z nejmladších dívek  byla nejlepší Karolína Surá z Brumova. V kategorii mladších žáků potěšili místní, první Jakub Křenek, druhý David Tanko, třetí Štěpán Mudrák.  Bohužel  z mladších žaček se žádná dívka z Luhačovic na stupně vítězů nepostavila, prvenství putovalo do Brumova společně s Pavlou Častulovou.  Naopak starším žačkám kralovala  Zuzana Čechová z Luhačovic, její bratr Jiří byl v kategorii starších žáků druhý za Petrem Pavlackým z Uherského Brodu.

nn

V kategorii juniorů a dospělých zvítězil František Dostálek z Luhačovic.

nn

Absolutní pořadí

nn

Nejlepšího času dosáhl starší žák Petr Pavlacký z Brodu, druhý nejlepší čas patřil Františku Dostálkovi a ze třetího nejlepšího místa v absolutním pořadí se radoval mladší žák  Jakub Křenek.

nn

Hlavní partneři
Vincentka