Březnové akce DDM Luhačovice

V Domě dětí a mládeže proběhlo v březnu mnoho akcí spojených s Velikonocemi, např. výroba pomlázek, velikonočních a jarních dekorací, výroba ubrusu s jarními motivy, zdobení kraslic. Děti se naučily, jak se dá připravit hezký velikonoční stůl, upekly si jarní dort a připravily jednoduché občerstvení. A také se do...

V Domě dětí a mládeže proběhlo v březnu mnoho akcí spojených s Velikonocemi, např. výroba pomlázek, velikonočních a jarních dekorací, výroba ubrusu s jarními motivy, zdobení kraslic. Děti se naučily, jak se dá připravit hezký velikonoční stůl, upekly si jarní dort a připravily jednoduché občerstvení. A také se dověděly o tradičních zvycích a magii Velikonoc.
nn
nnMalí i velcí příznivci amatérského divadla určitě navštívili akce pořádané dramatickým kroužkem, a to představení v zámku "Pohádka se vrací a Bacilínek". Před Velikonocemi jsme se sešli v kinosále Elektra na krásném představení dramatického kroužku Don Šajn, kde jako host vystoupila Iva Bittová & Kumštýři z ochoty.
nn
nnJednou z akcí byl PROJEKT PARAGRAF 11/55 a rádi bychom vám jej trochu přiblížili.
nn
nnDům dětí a mládeže Luhačovice ve spolupráci s dalšími středisky volného času ze Zlínského kraje organizoval třetí ročník postupové soutěže PARAGRAF 11/55 určené žákům 5. až 9. tříd základních škol na téma dodržování zákonů a podpory zákona omezujícího kouření a prodej cigaret a tabákových výrobků dětem a mladistvým do 18 let. Ve Zlínském kraji se do soutěže v roce 2005 zapojilo od ledna do května 35 základních škol. Vítězná družstva ze školních kol se setkala v 7 oblastních kolech. Na jednotlivé vítěze oblastních kol čekalo jedno krajské finálové soutěžní kolo ve Vsetíně. Ve středu 16.3.2005 se v Luhačovickém oblastním kole představila pětičlenná družstva ze Základní školy Luhačovice, Vlachovice, Velkého Ořechova, Valašských Klobouk, a Brumova – Bylnice. Žáci v pěti bodovaných kolech hledali a řešili problémy s porušováním zákonů, z vybraných témat sestavovali prezentaci a její obhajobu před porotou a odhadovali věk figurantů, kdo z nich již dosáhl 18 let a komu tak mohou nebo nemohou být cigarety prodány. To všechno doprovázela bouřlivá atmosféra spolužáků zúčastněných základních škol, kteří přijeli své soutěžní týmy do MěKD Elektra povzbudit. Organizaci Luhačovického oblastního kola soutěže PARAGRAF 11/55 finančně podpořilo město Luhačovice, kterému organizátor akce velmi děkuje.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka