Literární Luhačovice tentokrát mezinárodní

SOŠ a SOU Luhačovice s Klubem českých spisovatelů a Občanským sdružením Literární Luhačovice pořádají ve dnech 2.7. - 8.7.2005 13. ročník Literárních Luhačovic.
nnKaždý rok se mladí začínající autoři a milovníci literatury převážně z řad středoškolských studentů mohou setkat s...

SOŠ a SOU Luhačovice s Klubem českých spisovatelů a Občanským sdružením Literární Luhačovice pořádají ve dnech 2.7. – 8.7.2005 13. ročník Literárních Luhačovic.
nnKaždý rok se mladí začínající autoři a milovníci literatury převážně z řad středoškolských studentů mohou setkat se současnými spisovateli jak domácími, tak i zahraničními. Účastníky kurzu budou rovněž studenti z Rakouska. Program je opět velmi bohatý a pestrý. Stěžejní část představují přednášky z literatury, ale i z jiných kulturních oblastí. Oblíbená jsou autorská čtení určená i veřejnosti.Semináře jsou vedeny samotnými prozaiky, básníky, publicisty a literárními kritiky, např. Evou Kantůrkovou, Václavem Duškem, Janem Cimickým, Václavem Suchým, Alexem Koenigsmarkem, Lubomírem Brožkem, Zuzanou Becker, Petrem Kováčem, Radko Pytlíkem, Petrem Prouzou a dalšími osobnostmi naší současné kulturní scény. Do programu jsou zařazeny i sportovní akce, turistika a poznávání kouzelného okolí Luhačovic, nejkrásnějších moravských lázní.
nnCena pobytu zahrnující stravu a ubytování s kurzovným činí 2 380,- Kč díky sponzorskému příspěvku Městského úřadu v Luhačovicích a Občanského sdružení Literární Luhačovice . V současné době probíhá i jednání s Kulturním odborem Krajského úřadu ve Zlíně o finanční dotaci.
nnVeškeré informace jsou přístupné na stránkách www.sosluhac.cz.
nnPřihlášky na Literární Luhačovice zasílejte do 31.5.2005 na adresu SOŠ a SOU, Masarykova 101, 763 26 Luhačovice nebo e-mailem vohnickah@sosluhac.cz. Součástí přihlášky je vlastní ukázka tvorby v rozsahu 2 – 5 stran /zaslané materiály nevracíme/. Výběrové řízení proběhne v červnu.
nn
nn
nn

nn

 

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka