Návštěva prezidenta

 Mezi vybranými městy Zlínského kraje, která navštíví ve dnech 26. - 28. dubna 2005 prezident České republiky Václav Klaus s manželkou, budou mimo Zlína, Kroměříže, Ploštiny, Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí i Luhačovice.
nn
nnPodle předběžného programu,...

 Mezi vybranými městy Zlínského kraje, která navštíví ve dnech 26. – 28. dubna 2005 prezident České republiky Václav Klaus s manželkou, budou mimo Zlína, Kroměříže, Ploštiny, Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí i Luhačovice.
nn
nnPodle předběžného programu, přijede prezident do našeho města ze Zlína 26. dubna v 17.00 hod., a bude slavnostně přivítán v Hale Vincentka. Po asi dvacetiminutové procházce městem, při které pozdraví občany, by měla následovat slavnostní recepce v Jurkovičově domě. Trasa procházky ještě není přesně stanovena. Prezidentský pár bude ubytován v Domě Bedřicha Smetany." Václav Klaus si ještě jako předseda vlády Luhačovice velmi oblíbil, je čestným předsedou festivalu Janáček a Luhačovice, na který velmi rád, pokud mu to umožnily pracovní povinnosti, jezdil. Jsme velmi poctěni, že se v našem městě zastaví i při své první oficiální návštěvě v úřadu prezidenta", řekl místostarosta František Hubáček.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka