Jerevan na úvod remizoval

Jerevan Slavičín - Sant Paul Deseguires 2:2 (0:0)
nn
nnDomácí Jerevan vstoupil do utkání aktivně. Už v první minutě Katalánci faulovali a z následného přímého kopu Slavičín ani na třikrát nepropasíroval míč za záda hostujícího gólmana Carbonella. Ve třetí minut...

Jerevan Slavičín – Sant Paul Deseguires 2:2 (0:0)
nn
nnDomácí Jerevan vstoupil do utkání aktivně. Už v první minutě Katalánci faulovali a z následného přímého kopu Slavičín ani na třikrát nepropasíroval míč za záda hostujícího gólmana Carbonella. Ve třetí minutě pak spálil velkou šanci Hnilo, který sám před brankou netrefil prudkou přihrávku. Hosté hrozili v úvodních desíti minutách pouze ze standardních situací. Ve 13. minutě mohl otevřít skóre Both, ze čtyř metrů ale vystřelil slabě do Carbonella. Udeřit mohl vzápětí na druhé straně, ale Porras překopl odkrytou branku Slavičína. Velkou příležitost měli minutu před poločasem opět Katalánci. Po šestém načítaném faulu Jerevanu však Callboni zahodil devítimetrový trestný kop.
nn
nnHosté se dočkali ve 24. minutě. Na konci hezké kombinační akce stál Vila, který zakončoval do prázdné branky. Slavičínští byli viditelně otřeseni a už za pár chvil jen se štěstím neinkasovali podruhé, když Carbonell trefil pravou tyč. Domácí se dostávali ve druhé půlce do tempa postupně. Vyrovnání zařídil v 34. minutě Štorc, který dorazil Uhlířův pokus. Štorc mohl vzápětí dokonat obrat, jenže z bezprostřední blízkosti mířil těsně nad. To se podařilo až na začátku 39. minuty Otavovi, který vymetl pravý horní roh. Jerevan se však z vedení dlouho neradoval, 45 vteřin před koncem srovnal Callboni na zasloužených 2:2.