Otevírání pramenů 6. – 8. 5. 2005 se uskuteční i za špatného počasí

Předpověď počasí na víkend organizátorům Slavnostního zahájení hlavní lázeňské sezóny - Otevírání pramenů moc nepřeje. Musíme doufat, že se nakonec, podobně jako v minulých letech počasí umoudří. Ovšem ani za deště a krupobití nebudou návštěvníci této akce ochuzeni o zajímavé kulturní zážitky. Program b...

Předpověď počasí na víkend organizátorům Slavnostního zahájení hlavní lázeňské sezóny – Otevírání pramenů moc nepřeje. Musíme doufat, že se nakonec, podobně jako v minulých letech počasí umoudří. Ovšem ani za deště a krupobití nebudou návštěvníci této akce ochuzeni o zajímavé kulturní zážitky. Program bude v plném rozsahu. Páteční akce firmy EKO-KOM a DDM Luhačovice se za nepříznivého počasí uskuteční v MěDK v kinosále, ve velkém sále a v sokolovně. Obrazy z dějin Luhačovic budou pod kolonádou. Koncert duchovní hudby i vernisáž výstavy " Kam se točí svět " , počasím ohroženy nejsou.

nn

Luhačovický jarmark bude i za zhoršeného počasí, sobotní odpolední program se přesune do Společenského domu. Muzejní fotoateliér bude pod kolonádou. Večerní programy proběhnou beze změn.

nn

Nedělní průvod se za silného deště neuskuteční a prameny budou symbolicky posvěceny v kostele Svaté rodiny. Odpolední program "Pozdrav Pramenům", který začíná ve 14. 30 hod. bude za nepříznivého počasí ve Společenském domě. Koncert cimbálové muziky Hradišťan bude v Lázeňském divadle.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka