Návrat do historie

Leoš Janáček prochází zadumán Luhačovicemi, a v hlavě slyší tóny opery Liška Bystrouška. František Veselý, podporován svou manželkou Marií Calmou Veselou, bojuje s akcionáři o podobu moderních lázní. Možná si takový obrázek v duchu představí mnozí hosté při svých procházkách. V pá...

Leoš Janáček prochází zadumán Luhačovicemi, a v hlavě slyší tóny opery Liška Bystrouška. František Veselý, podporován svou manželkou Marií Calmou Veselou, bojuje s akcionáři o podobu moderních lázní. Možná si takový obrázek v duchu představí mnozí hosté při svých procházkách. V pátek 6. května byly jistě překonány jejich nejsmělejší představy. Osobnosti známé z dějin Luhačovic se volně procházely kolonádou, a před zraky přihlížejících diváků ožívala historie, díky mladým hercům ze ZUŠ Štefánikova Zlín.
nn
nnPo celý víkend zase divadelní kroužek DDM vytvářel na různých místech v okolí Lázeňského náměstí živé sochy v nápaditých kulisách Františka Petráka.
nn
nnMilovníci atmosféry počátku minulého století měli ještě navíc možnost získat originální suvenýr v podobě fotografií v dobovém kostýmu, které pořizoval fotograf v sobotu 7. května v Muzejním fotoateliéru u Jurkovičova domu.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka