Luhačovice-město zdraví a módy

[img=2 left]Pořadatelé z Léčebných lázní Luhačovice - Sanatoria MIRAMARE, s.r.o.ve spolupráci s agenturou Korunka a Městským domem kultury Elektra, pozvali v sobotu 14. května na tenisové kurty J. A. Náhlovského, Josefa Mladého, Jana Čenského, Pavla Nového, hokejisty z NHL i českých klubů a dal...

[img=2 left]Pořadatelé z Léčebných lázní Luhačovice – Sanatoria MIRAMARE, s.r.o.ve spolupráci s agenturou Korunka a Městským domem kultury Elektra, pozvali v sobotu 14. května na tenisové kurty J. A. Náhlovského, Josefa Mladého, Jana Čenského, Pavla Nového, hokejisty z NHL i českých klubů a další významné osobnosti. V turnaji zvítězili pánové Gazdík a Zahradnický, druzí byli herec Jan Čenský a hokejista Martin Erat, třetí místo získali hokejisté Kristek a Zálešák.

nn

[img=1 right]Večer již ovšem patřil vždy skvělé a usměvavé Beátě Rajské, jejím originálním modelům na autorské módní přehlídce , krásným modelkám a v neposlední řadě charitě. Výtěžek této akce ve výši cca. 135 000,- Kč byl za přítomnosti hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše, jenž nad ní převzal záštitu, předán nemocnici v Uherském Hradišti a Fakultní nemocnici v Brně, oddělení dětské onkologie . Večerem provázel Jan Čenský, zazpívali Vašo Patejdl a jedna z účastnic semifinále soutěže Česko hledá superstar 2, Michaela Talašová z Pozlovic.

nn

Letošní již čtvrtý ročník slibuje zahájení velmi dobré tradice. Úspěšného spojení zdraví, módy, osobností a charity v krásném prostředí jarních, rozkvetlých Luhačovic.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka