Oplocený výběh pro psy již slouží veřejnosti

Za přítomnosti psů různých ras i jejich majitelů byl v sobotu 1. října otevřen za restaurací MAT výběh pro psy. Členové kynologického klubu z Biskupic předváděli, co všechno dokáží psi, kteří jsou svými majiteli cvičeni, dokázali přítomným poradit s odchovem štěňat, s problémy s cho...

Za přítomnosti psů různých ras i jejich majitelů byl v sobotu 1. října otevřen za restaurací MAT výběh pro psy. Členové kynologického klubu z Biskupic předváděli, co všechno dokáží psi, kteří jsou svými majiteli cvičeni, dokázali přítomným poradit s odchovem štěňat, s problémy s chováním psa, názorně ukázali, jak je nutné překážky se psy zdolávat, a že nejlepší přátelé člověka jsou stejně jako lidé, rádi pochváleni a odměněni.

nn

Potlesk sklidily i malé mažoretky z DDM Luhačovice. V oploceném areálu, který zřídilo město Luhačovice, jsou umístěny překážky a zařízení pro výcvik podle návrhů kynologů z Biskupic. Místo bude volně přístupné veřejnosti s výjimkou čtvrtků od 16.30 do 17.30, kdy zde budou probíhat schůzky kynologického kroužku DDM Luhačovice. Je vhodné pro pejsky všech ras a majitelé musí pouze po svém psovi uklidit a neničit zařízení areálu.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka