Pozvánka na Michala

Agentura Pragokoncert přiváží dětem do Luhačovic předvánoční dárek v podobě zcela nového pořadu Michala Nesvadby s názvem "To nej s Michalem" - uvidíte výběr toho nejlepšího a nejzábavnějšího z Michalových pořadů a samozřejmě i něco nového. Představení se uskuteční v sobotu 26.listopadu ve 14:00 hod. ...

Agentura Pragokoncert přiváží dětem do Luhačovic předvánoční dárek v podobě zcela nového pořadu Michala Nesvadby s názvem "To nej s Michalem" – uvidíte výběr toho nejlepšího a nejzábavnějšího z Michalových pořadů a samozřejmě i něco nového. Představení se uskuteční v sobotu 26.listopadu ve 14:00 hod. v sále Rondo v KD Elektra Luhačovice.
nn
nnMichal a jeho hra předčila všechny současné projekty pro děti. Jeho komunikace a zapojení dětí do magické hry je fascinující nejen pro děti samé, ale i pro dětský doprovod – rodiče a učitele. Děti se během představení dovídají spoustu cenných informací v tomto případě – jak si hrát, jak být dobrým majitelem svých hraček, naučí děti pořádku ve svých věcech atd. Na jevišti zároveň vzniká celá škála zábavných – multifunkčních hraček ze samolepících pásek pod názvem Mr. Tapeman. Představení je plné legrace, překvapení i písniček.
nnDěti můžou Michala pravidelně vídat v České televizi v programu Kouzelná školka, kde vystupuje s populární postavičkou – skřítkem Františkem.
nn
nnMichal v představení plně rozvíjí hru s barevnými samolepicími páskami. Bez ostychu vytáčí metry a metry pásek, ze kterých vyrábí jednoduché tvary až po plastické tvary imitující reálné předměty, hračky, maňásky, zvířátka atd.. V pořadu se objevuje skutečná novinka, kterou je malování samolepicí páskou do prostoru.
nnVystoupení je plné soutěží, které bezprostředně navazují na jednotlivé prostorové kresby známých pohádek.

nn

Vstupenky zakoupíte:
nnLUHA Info – 577 132 341
nn
nn

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka