LUHAČOVICE – město zdraví a módy

Slušivou, nositelnou módu značek VIS.A.VIS, JOCAVI, LE PETIT BAIGNER, které najdeme v prodejně P.P. mode, doplnily kreativní práce studentů Ateliéru oděvního designu University Tomáše Bati a nechyběla ani módní kolekce Beaty Rajské. Návrhy uvedených značek i zlínských studentů mohli ženy i mu...

Slušivou, nositelnou módu značek VIS.A.VIS, JOCAVI, LE PETIT BAIGNER, které najdeme v prodejně P.P. mode, doplnily kreativní práce studentů Ateliéru oděvního designu University Tomáše Bati a nechyběla ani módní kolekce Beaty Rajské. Návrhy uvedených značek i zlínských studentů mohli ženy i muži obdivovat na módní přehlídce pořádané Lázeňskými hotely MIRAMARE LUHAČOVICE a agenturou KORUNKA v sobotu 20. května v MěDK Elektra.

nn

Průvodci večerem Martin Dejdar a Zdena Studénková divákům představili nejenom slušivé modely, ale i hosty, zpěvačku Věru Špinarovou, Josefa Aloise Náhlovského, Josefa Mladého, Pavla Nového a Českou Miss roku 2006 Renatu Langmannovou. Ti všichni přijeli a podpořili letošní již pátý ročník akce nazvané Luhačovice – město zdraví a módy, jenž se uskutečnil pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše.

nn

Někteří z hostů se zúčastnili i dopoledního tenisového turnaje MIRAMARE CUP. Podobně jako v minulých letech byl výtěžek věnován na pomoc potřebným. Novorozenecké oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně a kojenecký ústav ve Valašském Meziříčí si rozdělily díky sponzorům, pořadatelům a všem zúčastněným 90 000,- Kč.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka