Vánoční koncert dětem

Léčebné lázně Luhačovice, sanatorium Miramare se nejenom starají vzorně o své hosty, o čem svědčí skutečnost získání prestižního ocenění Lázně roku 2007, ale v předvánočních dnech už tradičně dělají něco pro jiné, kteří jsou závislí na pomoci ostatních. Ve spolupráci s Kliniko...

Léčebné lázně Luhačovice, sanatorium Miramare se nejenom starají vzorně o své hosty, o čem svědčí skutečnost získání prestižního ocenění Lázně roku 2007, ale v předvánočních dnech už tradičně dělají něco pro jiné, kteří jsou závislí na pomoci ostatních. Ve spolupráci s Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně uspořádali v sobotu 15. prosince v sále Rondo MěDK Elektra vánoční benefiční koncert, na kterém vystoupili Bára Basiková, Věra Martinová, Vašo Patejdl, Ital Davide Mattioli, Moravské děti (dětský pěvecký sbor z Holešova), který si závěrem zazpíval se všemi hvězdami.

nn

 "Tento koncert vnesl pohodu do předvánočních Luhačovic, měl zvláštní atmosféru a některé lidské osudy vehnaly mnohým divákům slzy do očí, bohužel i takový je život. Bylo velmi zajímavé sledovat, jak si všichni při obdarování postižených, nemocných, dětí bez rodičů uvědomili, že sláva, úspěch, či bohatství, ustupují do pozadí před obyčejným štěstím a nefalšovanou dětskou radostí. Děkuji všem účinkujícím, organizátorům a především paní Veronice Záhorské," sdělil nám své dojmy z koncertu místostarosta Roman Lebloch.

nn

Výtěžek této benefiční akce v celkové výši 128 000 Kč, byl rozdělen mezi děti z Dětského domova v Bojkovicích, kojeneckého ústavu ve Valašském Meziříčí, část výtěžku putovala na novorozenecké oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně. Peníze věnovali organizátoři přímo dvěma rodinám, kdy například 63 000 Kč dostal Tomášek z Bojkovic na zakoupení speciálního rehabilitačního vozíku. Mimo peněžních darů bylo ještě zakoupeno asi za 30 000 Kč dárků, z nichž mělo radost mimo dalších opuštěných dětí, především 24 obdarovaných z dětského domova, kteří si napsali své přání, jenž jim sponzoři splnili. "Nejsilnějším pocitem z celého večera byla pro mne nepopsatelná, skutečná radost vybraných dětí z Dětského domova v Bojkovicích, které si pod vánočním stromečkem splněných přání mohly rozbalit svůj osobní vytoužený dárek," vzpomněla organizátorka akce Veronika Záhorská.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka