První návštěvníci Moravské jantarové stezky si vybrali Luhačovice

Projekt Moravské jantarové stezky, který realizuje Zlínský kraj, je zaměřen na široké spektrum konkrétních marketingových aktivit s cílem přilákat a představit území Moravy turistům z Ruska, Slovenska, Polska, Běloruska a z pobaltských republik. Pobytové programy jsou zaměřeny na různé obla...

Projekt Moravské jantarové stezky, který realizuje Zlínský kraj, je zaměřen na široké spektrum konkrétních marketingových aktivit s cílem přilákat a představit území Moravy turistům z Ruska, Slovenska, Polska, Běloruska a z pobaltských republik. Pobytové programy jsou zaměřeny na různé oblasti a zahrnují i lázeňství. První dva "jantarové" návštěvníky z Ukrajiny, které oslovila nabídka desetidenního pobytu z programu "Nejkrásnější lázně", přivítali zástupci Lázní Luhačovice, a. s., Zlínského kraje, cestovní kanceláře Amber travel a města Luhačovice 14. ledna v hotelu Palace.
nn
nnCestovní kancelář Amber travel, která je výhradním prodejcem tohoto produktu, uzavřela koncem minulého roku smlouvu s významnou cestovní kanceláří z ukrajinského Lvova. "Přesvědčila je atraktivita nabídky celé Moravy a připravené programy šité na míru ukrajinským turistům. A tak dnes si ukrajinský turista může koupit zájezd nejen do Prahy a Karlových Varů, ale také na Moravu," uvedl Jan Sojka z cestovní kanceláře Amber travel, která bude pro ukrajinského partnera na jantarové stezce letos realizovat i další pobyty a zájezdy. Na Ukrajinu i další země budou zaměřené také další prezentace na famtripech a veletrzích cestovního ruchu v roce 2008, tak aby po staré obchodní cestě putovali lidé i dnes ne sice za obchodem, ale za zážitky a poznáním.

nn

Hlavní partneři
Vincentka