O kouzelných studánkách a zbojnických pokladech

Město Luhačovice vydává v edici Prameny pověsti a strašidelné příběhy z okolí Luhačovic, jak je podle původních pramenů zapsala Eva Eliášová ze Zlína. Padesátistránková publikace O kouzelných studánkách a zbojnických pokladech obsahuje dvacet pověstí a příběhů, ve kterých se můžeme...

Město Luhačovice vydává v edici Prameny pověsti a strašidelné příběhy z okolí Luhačovic, jak je podle původních pramenů zapsala Eva Eliášová ze Zlína. Padesátistránková publikace O kouzelných studánkách a zbojnických pokladech obsahuje dvacet pověstí a příběhů, ve kterých se můžeme pohybovat v tajemných lesích, objevovat zbojníky a jejich poklady, kouzelné studánky, příjemně se bát.

nn

Strašidelný dojem umocňují lidové dřevořezy z kramářských tisků, které pro grafickou úpravu publikace použil autor grafického zpracování František Petrák. Knížku, která je určena především dětským čtenářům a všem, kteří mají rádi tento kraj a jeho tajemství, je možné zakoupit za cenu 75 Kč v MIC Luhainfo, Masarykova 950, Luhačovice.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka