Luhačovice-město zdraví a módy

Největší moravské lázně, město Luhačovice, v sobotu ožily módou, zdravím, sportem a také kulturou. Již posedmé Lázeňské hotely Miramare Luhačovice pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše uspořádaly benefiční akci Luhačovice - město zdraví a módy. Výtěžek organizátoři ...

Největší moravské lázně, město Luhačovice, v sobotu ožily módou, zdravím, sportem a také kulturou. Již posedmé Lázeňské hotely Miramare Luhačovice pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše uspořádaly benefiční akci Luhačovice – město zdraví a módy. Výtěžek organizátoři věnovali nemocným a opuštěným dětem. Letos se vybralo celkem 70.000 korun.
nn
nnBez nároku na honorář účinkovalo na akci Luhačovice – město zdraví a módy několik známých osobností. Překvapením večera bylo vystoupení zpěvačky Lucie Bílé, která akci přijela bez nároku na odměnu podpořit společně se svým manželem Václavem Noidem Bártou. Ten zazpíval tři písně a poté si na pódium přizval i svoji manželku Lucii Bílou. Společně pak zazpívali píseň z posledního muzikálu Božena němcová. "Luhačovice mám moc ráda. Jsem šťastná, že jsem za vámi mohla přijet. Původně jsem chtěla zůstat jen v zákulisí, ale bylo mi líto, nevidět vás," řekla před zaplněným sálem Rondo Lucie Bílá. Zároveň sklidila velké ovace a poděkování.
nn
nnOrganizátoři benefice vybrané peníze rozdělili mezi dvě organizace. "Jednou z nich bylo Dětské onkologické oddělení v Brně, kde jsme věnovali 40.000 korun. Druhým obdarovaným byl Kojenecký ústav a dětský domov ve Valašském Meziříčí, který od nás získal 30.000 korun," uvedla organizátorka benefice Veronika Záhorská. Po dobu konání beneficí bylo již vybráno celkem zhruba dva miliony korun, které byly použity na zakoupení přístrojů a zdravotních pomůcek.
nn
nnProgram večera byl velmi bohatý. Hlavní částí benefice, která se konala v sále Rondo kulturního domu Elektra, byla módní přehlídka několika návrhářů. Celou přehlídku odstartovali studenti oděvní školy ze Slovenska, poté se představila česká návrhářka Alena Bessant. Diváci dále mohli obdivovat krásu převážně pánských modelů od návrháře Petra Kaloudy. Se svojí kolekcí se představila i značka VIS.A.VIS, pánský salon Mejta ze Zlína. Vyvrcholením galavečera byla autorská přehlídka přední české návrhářky Beaty Rajské, která představila téměř čtyři desítky svých modelů ze svých nejnovějších kolekcí.
nn
nnModerátorem celé akce byl herec Martin Dejdar. Mezi modelkami se objevila také vicemiss Edita Hortová. Tradičnímu večeru předcházel také oblíbený tenisový turnaj osobností, který se konal na kurtech u lázeňské kolonády v Luhačovicích.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka