LETNÍ ŠKOLA TANCE 2011

  • Datum konání: 3. 7. 2011
  • Datum ukončení: 8. 7. 2011
  • Čas konání:
  • Místo konání: MěDK Elektra - sál Rondo
  • Vstupné:

Salasa pro páry
Pokud netrpělivě čekáte na léto a s ním spojené žhavé latino rytmy, tak vás s námi opět čeká týden plný tance. Salsa je tanec plný nevyčerpatelných možností pohybů a s tím spojené i zábavy. A jestli jste na to již přišli, tak si to teď nenechte ujít. Budeme tančit v párech Salsu lineu (Cross body lead Salsa) a to pro mírně pokročilé až pokročilé tanečníky, některé kombinace zpestříme sólovými prvky „shines“, ale určitě se odvážime zkusit i jednodušší akrobatické salsa prvky.

Sólo Latino Mix
Pro začátečníky i pro pokročilé (vaše taneční a rytmické základy budou k dobru pro vás) Máte rádi tanec a latino rytmy zvláště ? V tomto typu kurzu si k sobě ani nemusíte hledat tanečního partnera a je jedno jestli jste muž či žena, tančí prostě každý kdo chce. A co vlastně? Celkem vás bude čekat 6 lekcí s různými latino tanci, kde poznáte jejich charakteristické pohyby a taneční prvky složené do sestaviček, které budeme tančit danou lekci a v zavěrečné lekci pak bude mix všech těchto sestaviček dohromady. Hlavní náplní budou tance – Salsa, Samba, Chacha, Bachata, Reaggeton …

Street Dance, Disco Dance, Show Dance a další taneční styly
Aktuální taneční styly, které můžete vidět jak na soutěžní scéně, tak i ve videoklipech apod. Přihlásit se mohou jak začátečníci, tak i pokročilí, neboť tempo a obtížnost výuky se přizpůsobuje Vám.

Zumba

Spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.

Fresh move

Jako každý rok Vás čeká pestrý soubor svěžích pohybových aktivit na tvarování postavy, rozvoj kondice a vytrvalosti i relaxační cvičení a powerjóga.

Swingové tance

Po loňském úspěšném kurzu Swingových tanců chceme letos navázat výukou Swingových tanců pro pokročilejší. Pro mírně pokročilé, pokročilé a soutěžní páry máme připravené atraktivní choreografie.Čeká Vás individuální přístup a speciální hodinu věnujeme učitelům tance, aby sami mohli začít s výukou Swingových tanců. Zaměříme na výuku tance Boogie-Woogie, který je v Evropě nejvíce rozšířený a má i svoji soutěžní verzi se seriálem Světového poháru a Mistrovství světa.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka