Divadlo / Partička / 17.30 hod / NOVÝ TERMÍN 16.02.2021 / VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

  • Datum konání: 28. 10. 2020
  • Čas konání: 17.30, 20.00
  • Místo konání: MěDK Elektra - sál Rondo
  • Vstupné: 480,-
Ahoj Partičkáři! Máme pro Vás nový termín, 16.2.2021 v Luhačovicích a to hned dvakrát v 17:30 a 20:00 Původní vstupenky zůstávají platné (nemusíte si je vyměňovat), komu však nový termín nevyhovuje, může je vrátit v místě nákupu a to nejpozději do 10.12.2020 Těšíme se na Vás! Přejeme všem hlavně zdraví a klid! Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru Luhačovice.

Partička míří z TV Prima opět za Vámi!!!

Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela, Michal Novotný, moderátor Dano Dangl, nebo Dalibor Gondík a hudebník Marián Čurko

A bude to moc krutě přísná show! Ale hlavně hromada legrace. Jak scénky této povedené „partičky“ dopadnou, nikdo dopředu neví, je vždy velkou neznámou nejen pro samotné aktéry, ale i pro publikum. Bez něj by to prostě nebyla Partička! A jak takové trápení bavičů vypadá? Nevěříte, že se jedná o opravdovou improvizaci? Chcete se i Vy stát součástí některé z her? Na geniální Geňovu párty však může přijít i Váš nápad! A nebo se někdo z přítomných diváků stane našim spojencem a pohlídá třeba právě Ríšu v zákulisí před párty! Kdo bude nespokojený režisér? Na to vše a mnoho dalšího najdete odpověď na vystoupení Partičky!

Délka představení: 90 minut. bez přestávky.

Hlavní partneři