Finálový turnaj Českého poháru v sálovém fotbal-futsalu

  • Datum konání: 8. 2. 2020
  • Čas konání: 09.00
  • Místo konání:
  • Vstupné:

V Luhačovicích se v sobotu koná Národní finále ČP v sálovce 

 Luhačovice – V sobotu 8. února 2020 se bude v Luhačovicích hrát finálový turnaj Českého poháru v sálovém fotbal-futsalu. 

Ve sportovní hale Radostova se představí 8 mužstev. Ve skupině A budou bojovat celky Slovanu Moravská Třebová, Bombarďáků z Větřní, Chemcomexu Praha a Futsalu Varnsdorf. Ve skupině B se představí tým SICO SC Jilemnice, Devianti z Českých Budějovic, FC Veteráns Želenice a mužstvo Futsal Zlín.  Prvenství obhajuje pražský Chemcomex, který v loňském finálovém utkání ve Zlíně přehrál jihočeský PCO Rudolfov.

V obou skupinách se nejprve bude hrát systémem každý s každým. Nejlepší dva kolektivy z každé skupiny postoupí do vyřazovacích zápasů.  Turnaj začíná v 9.00 hodin. Semifinálové duely jsou na programu v 18.00 a 18.50 hodin. Finále má výkop v 19.55 hodin. 

K favoritům kromě pražského Chemcomexu patří i zlínské mužstvo. ,,Český pohár chceme vyhrát a navíc se v Luhačovicích chystáme po nepovedeném závěru základní části v 1. celostátní lize také spravit náladu a zvednout sebevědomí před prvoligovým play off,“ plánuje forvard Zlína Jan Hřebačka.  

Jeho tým si na soupeře v základní skupině věří. ,,Nebezpečnou Jilemnici i pro nás neznámou Želenici nesmíme ale podcenit. Nepříjemné budou i nevyzpytatelné České Budějovice. Ve všech těchto zápasech proto musíme podat koncentrovaný a bojovný výkon. Soustředíme se na napadání rozehrávky všech soupeřů. Taktiku ovšem postavíme na útočném fotbale,“ prozradil ještě Hřebačka.

 

Akce v Luhačovicích

Úsměvy Uršuly Klukové s písničkami Pepy Štrosse
Folklorika Fest
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka