AVONET Cup přilákal do Luhačovic padesátku tenisových nadějí

Luhačovické kurty ožily o uplynulém víkendu 20. - 21. července tenisovým AVONET Cupem. Oficiálního turnaje ČTS dorostenců a dorostenek se zúčastnilo na pět desítek hráčů z celé České republiky.

Tribuny byly naplněné početnými skupinami fanoušků, kteří sledovali po celý víkend krásná tenisová klání plná napínavých momentů.

V kategorii dorostenců nakonec obsadil ve dvouhře 1. místo Matyáš Křesala z TK DEZA Valašské Meziříčí a druhý skončil Marek Němeček z TK SLOVÁCKO. Ve čtyřhrách si prvenství odnesla dvojice Kašpárek – Rybka z TK PRECHEZA Přerov.

V kategorii dorostenek obsadila ve dvouhře 1. místo Renata Janoviaková z TK TENNISPOINT Frýdek Místek a druhá skončila Stella Ivanová z TK BORS Břeclav. Ve čtyřhrách turnaj vyhrála dvojice Bečičková – Hönschová (TK DEZA Valašské Meziříčí – TK Gymnázium Uničov).

„Všichni hráči obdrželi od hlavního sponzora, společnosti AVONET, poháry a věcné ceny,“ dodal ředitel turnaje Tomáš Váňa.