Chystáte se na koupaliště? Díky webkamerám zjistíte, jak to vypadá s návštěvností

Foto: luhacovice.cz
Chystáte se zavítat do nejoblíbenějšího lázeňského města na jihovýchodní Moravě? Ještě před návštěvou luhačovické kolonády, přehrady nebo koupaliště si tato místa můžete prohlédnout „nanečisto“ díky několika on-line webkamerám, které vás naladí na to správné „živo“!

Na portále luhacovice.cz je v současné době k dispozici celkem pět on-line webkamer z Luhačovic, díky kterým můžete nepřetržitě sledovat, co se děje v jednotlivých místech, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

To se hodí zvláště nyní v horkých letních dnech, které doslova vyzývají k pohroužení do osvěžující vody. Ať už si pro své vodní radovánky vyberete pozlovickou přehradu nebo Koupaliště Duha, nejdříve si na webkamerách ověřte, jak to na místě vypadá s návštěvností. Vyhnete se tak například přeplněným bazénům nebo předejdete zklamání, že je třeba koupaliště výjimečně uzavřeno z důvodu špatného počasí.

Jestliže byste raději pro své prázdninové osvěžení dali přednost návštěvě mimoluhačovických vodních zařízení, která společnost Avonet rovněž vybavila svými webkamerami, nabízí se například koupaliště v Bojkovicích nebo v Hluku.

Další on-line webkamery umístěné v Luhačovicích nepřetržitě snímají dění na kolonádě na Lázeňském náměstí, na Náměstí 28. října a také v automyčce WashMe na ulici Uherskobrodská.

Chcete-li se okem webkamery podívat i do jiných měst Zlínského kraje, můžete prostřednictvím dalších přibližně dvaceti webkamer, které jsou k dispozici na portále zlin.cz. Najdete zde on-line webkamery, kterém monitorují situaci v Kroměříži, Vsetíně, Uherském Brodě, Bojkovicích, Uherském Hradišti, Holešově, Vizovicích, Vlčnově, Hluku a ve Fryštáku.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka