Do oslav turistických a informačních center se zapojuje i luhačovické íčko

Foto: MTIC
V termínu od 23. do 29. října se po celé České republice koná Týden turistických a informačních center, v rámci něhož se jednotlivá centra snaží propagovat své činnosti a služby směrem k veřejnosti. Výjimkou nebude ani luhačovické „íčko“, které pro návštěvníky v úterý 24. října připravilo zajímavou nabídku.

Jedním z téměř 230 turistických informačních center, která se do letošní celorepublikové akce zapojí, je také Městké turistické a informační centrum Luhačovice.

Jedná se o skvělou příležitost pro turisty i místní obyvatele, aby se dozvěděli více o turistických atrakcích v Luhačovicích a získali užitečné informace o cestování po blízkém i vzdálenějším okolí,“ informovala Terezie Bartoníčková z MTIC.

Tento týden je organizován v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací, který připadá na 24. říjen.

„Srdečně zveme všechny, aby se do informačního centra přišli podívat. V úterý 24. října budou pro návštěvníky připraveny speciální poukazy, letáky s oblíbenými turistickými cíli a pro děti drobná sladkost pro radost,“ prozradila Bartoníčková.

Luhačovické informační centrum se nachází na adrese Masarykova 950. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v sobotu od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00 hodin a v neděli od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00 hodin.

Hlavní partneři
Vincentka