Gastronomie a luhačovické gastrotoulky

Luhačovické „menu“ čili kde se dobře najíst

I láska k Luhačovicím může procházet žaludkem. Ve městě a okolí si vychutnáte řadu kulinářských specialit v místních restauracích. Ve spěchu se zasytíte v rychlém občerstvení a navečer posedíte v taverně či vinárně. Inspirujte se tipy na oblíbené luhačovické restaurace.

SEZNAM VŠECH ZAŘÍZENÍ

Kam zajít v Luhačovicích na jídlo či kávu

Restaurace Racek

Příjemná restaurace s venkovním posezením přímo nad luhačovickou kolonádou. Láká zde i zvýhodněná polední nabídka, taneční večery s živou hudbou či vinotéka plná moravských vín. Otevřeno je každý den od 11.00 do 24.00 hodin (v neděli do 22.00 hodin).  

Restaurace Elektra

Hojně navštěvovaný tradiční gastronomický podnik v centru Luhačovic. Otevírá denně v 11.00 hodin a od pondělí do pátku chystá obědová menu s polévkou a další jídla za zvýhodněné ceny. Součástí nabídky jsou znamenitá moravská vína.

Restaurace AZ dvůr

Samoobslužná provozovna nabízející rychlé, dobré a cenově dostupné obědy na adrese Nádražní 511, Luhačovice. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 10.00 do 14.00 hodin.

Hotel Vltava

Vyhlášená hotelová restaurace jen pár metrů od luhačovické kolonády (Dr. Veselého 169). Vejde se zde až 130 hostů, takže je i zázemím pro konání oslav, svateb či firemních konferencí.

Hotel Litovel

V hotelové restauraci u kolonády Luhačovice se vaří denně od 11.00 do 14.00 hodin. Na adrese Dr. Veselého 329 na vás čeká pestré menu složené z českých klasik.

Divadelní kavárna a restaurace

Podnik naleznete poblíž haly Vincentky a Lázeňského náměstí, kde se v hlavní luhačovické lázeňské sezoně konají kolonádní koncerty. Nabízí výtečnou domácí kuchyni, pořádá rodinné oslavy, firemní večírky nebo rauty.

Kavárna v Myslivně

Populární gastronomická provozovna, skrytá v zeleni svahů nad luhačovickou kolonádou, vás zve na kávu, dezerty, domácí limonády a míchané nápoje. Otevírací doba je denně od 9.00 do 23.00 hodin.