I Charleston Luhačovice! Lázeňské město se pyšní novým tanečním videem

Foto: Jan Dostál
Luhačovice se zapojily do celosvětového projektu „I Charleston the world“, ve kterém velká metropolitní města ve videích představují turisticky zajímavá místa a památky. Příběh tanečního videoklipu s názvem I Charleston Luhačovice se odehrává v lázeňském prostředí za doprovodu energické hudby a tance charleston.

V Luhačovicích se nápad zrodil mezi tanečníky skupiny The Crazy Flappers, která je tvůrcem samotného videoklipu. Skupina se již 10 let věnuje interpretaci tanců dvacátých let 20. století, převážně pak charlestonu.

Za podpory domovského Luhačovického spolku Calma, města Luhačovice, Lázně Luhačovice a místních podnikatelů vznikl videoklip, který prostřednictvím tance a swingové hudby zve návštěvníky na turisty vyhledávaná místa,“ informovala tisková mluvčí Luhačovic Hana Srncová.

V krátkém tanečním filmu nechybí například Lázeňské náměstí, hotel Alexandria, Augustiniánský dům či záběry z tenisových kurtů. Divák má šanci nahlédnout do interiéru Jurkovičova domu, který je běžně dostupný pouze pacientům Lázní Luhačovice. V neposlední řadě je k vidění Vila Alpská růže, budova Inhalatoria, Butique hotelu Radun, Lázeňské divadlo či jízda historickým hasičským vozem.

Příběh je velmi energetický a zábavný. Zkrátka přesně ve stylu, jak má skupina The Crazy Flappers ve zvyku,“ pokračovala Srncová.

Video je k zhlédnutí na YouTube kanále města Luhačovice, ale také na Facebooku města Luhačovice, Visit Luhačovice, Destinace Zlínsko Luhačovicko a The Crazy Flappes.

Hlavní partneři