Jaro dorazilo do Luhačovic. Co chystají lázně pro své návštěvníky?

Foto: Lázně Luhačovice, a.s.
Kdy jindy vyrazit do lázní než v době, kdy se příroda po dlouhé zimě probouzí a všechno kolem nás začíná rozkvétat? Kromě příjemných procházek jarním parkem na vás v místních lázních čekají velikonoční pobyty, gastronomické zážitky nebo třeba po zimě zprovozněná pítka blahodárných minerálních pramenů.

Oslavte tradiční svátky jara netradičně načerpáním energie v lázních. Přijeďte do Luhačovic na velikonoční pobyty s bohatým programem. Těšit se můžete na koupele, uvolňující masáže i malé překvapení na pokoji.

Na Velikonoční neděli si ve Francouzské restauraci hotelu Alexandria nenechte ujít nevšední gastronomický zážitek v podobě slavnostního brunche, který zahrnuje neomezenou konzumaci regionálních jídel. Chybět nebude ani krojovaná cimbálová muzika a přivítání pohárkem dobré slivovice nebo hruškovice.

Po zimní přestávce je na kolonádě opět přístupné veřejné pítko nejznámějšího luhačovického pramene Vincentka, který je jímán z více než padesátimetrové hloubky. Napít se můžete už i z Pramene Dr. Františka Šťastného, u kterého byla v loňském roce provedena renovace pramenní vázy.

A když si nevyberete nic z lázeňské nabídky, příjemné jarní počasí láká třeba jen k procházkám v lázeňském parku, kde se trávníky a stromy už začínají zelenat. Dvacetihektarový areál se vzácnými dřevinami, se kterými se spíše setkáte v zámeckých parcích, nabízí nespočet míst, kde se můžete zastavit a vychutnat nejkrásnější období roku!

Hlavní partneři