Jaro dorazilo k přehradě. Přijďte si ho vychutnat s hřejivými doušky čerstvě pražené kávy

Teplounké sluníčko, bohatá hra barev, zpěv obyvatel lesa a odrazy modré oblohy na hladině. Procházka kolem přehrady, kdy se příroda probouzí a všechno začíná rozkvétat, je zkrátka pohlazením nejen pro tělo, ale i pro duši. Kde se ale zastavit, a tu krásu si pořádně užít? Zkuste kavárnu Jamai Cafe na břehu přehrady.

Ačkoliv to budou teprve dva roky, kdy se okolí luhačovické přehrady rozrostlo o tohle kávou provoněné místo, už teď lze s klidem říci, že kavárna Jamai Cafe je jedním z nejoblíbenějších odpočívadel kolemjdoucích. Z terasy je krásný výhled na celou přehradu a káva, kterou zde servírují, je vždy kvalitní a čerstvá. Jamai Cafe je totiž nejen síť kaváren, ale i pražírna, která si svou kávu praží v nedalekém Uherském Brodě. V kavárně se tudíž na mlýnku každý týden střídají jiné exotické kávy z různých koutů světa a šikovné baristky Vám do káv nakreslí medvídka, srdíčko nebo třeba tulipánek. U kávy to v této kavárničce ale nekončí.

Kávu doplňují vynikající dezerty od Veroniky Ovesné z Valašských Klobouk nebo několik druhů zmrzlin luhačovské Petrovy zmrzliny. Na zchlazení Vám holky načepují (mimo jiné) Vincenta z Pivovaru Luhačovice, ale osvěží Vás i limonáda z čerstvých sirupů nebo koktejly jako Aperol Spritz či Mojito. Jste-li raději na víno, těšit se můžete na lahodná vína z bzeneckého Vinařství Kněží hora.

Kavárna je otevřená každý den v týdnu a leží na pozlovickém břehu přehrady, přímo pod Penzionem U Přehrady, který s kavárnou spadá do jednoho komplexu.

Hlavní partneři
Vincentka