Jubilejní charitativní módní přehlídka představí kolekce slavných českých návrhářek

Foto: FB Korunka pomáhá
Už tuto sobotu 20. května se v lázeňském městě uskuteční módní přehlídka Luhačovice – Město zdraví a módy. Výtěžek z jubilejního 20. ročníku charitativní akce pomůže stejně jako v předchozích letech například znevýhodněným rodinám, seniorům či dětem v dětských domovech.

V loňském roce nám přibylo rodin, které potřebovaly pomoci s úhradou stravného pro své školáčky, ale i školkovného, školní družiny, školy v přírodě, táborů, nákupu školních pomůcek a pomoci v hmotné nouzi,“ uvedla ředitelka pořádající Korunky Luhačovice Veronika Záhorská.

Loni organizace pomohla třeba jedné rodině s nákupem invalidního vozíku pro jedenáctiletého syna, jednu maminku finančně podpořila v péči o postiženou dceru, nemalou částku obdržel i spolek Rarach, který mimo jiné usiluje o zabezpečení potřeb pro osoby se speciálními potřebami.

Je to skutečně dlouhý seznam těch, kterým Korunka v loňském roce pomohla. Za každou takovou podpořenou rodinou se skrývá hluboký příběh,“ dodala Veronika Záhorská.

Sobotní módní přehlídku budou moderovat Tereza Kostková a Vasil Fridrich – rodák z Uherského Brodu. Diváci budou moci obdivovat modely známých českých návrhářek Beaty Rajské, Štěpánky Pivcové se značkou MAY, Yvony Leitner. Představí se i kolekce módní značky Mi fashion label, kabelky značky Folbeur a Oční Optika Rozehnalová. Hostem večera bude zpěvák Marcell.

Show se uskuteční 20. května od 19 hodin v Kulturním a kongresovém centru Elektra v Luhačovicích. Akci připravuje Korunka Luhačovice ve spolupráci s řetězcem lázeňských hotelů Royal Spa.

Hlavní partneři