Lázeňský hotel Niva se znovu otevře. Kdy to bude?

Foto: Hotel Niva Luhačovice
Luhačovický lázeňský hotel Niva byl od loňského listopadu uzavřen. Nyní se jeho provozu ujal nový majitel, který chce hotel otevřít ještě před zahájením hlavní letní sezony.

Skupina Royal Spa podepsala kupní smlouvu na převzetí lázeňského hotelu Niva, který byl do loňského roku jedním ze čtyř poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče v Luhačovicích. V listopadu loňského roku ale původní majitelé jeho činnost ukončili, hotel byl uzavřen a nabídnut k prodeji.

Samotné převzetí hotelu Niva skupinou Royal Spa proběhne po dokončení transakce v průběhu června. Následně bude zařazen do společnosti Lázeňských hotelů Miramare Luhačovice, které již provozují v Luhačovicích lázeňský komplex Miramare a Antoaneta.

Záměrem nových majitelů je znovuotevřít lázeňský hotel Niva ještě do zahájení hlavní letní sezony, tedy nejpozději do konce června.

Na jednu stranu je to pro nás radost a hrdost, že naše luhačovické působení v lázeňském oboru, které začalo právě zde před 27 lety, dál pokračuje a rozvíjí se, na druhou stranu je to také velký závazek a náročný úkol expandovat a rozšiřovat své působení v této mimořádně náročné a složité době. Budeme se snažit navázat v hotelu Niva na všechno dobré a co nejrychleji připravit a zajistit našim klientům standard, na který jsou v lázeňských hotelech skupiny Royal Spa zvyklí,“ komentoval situaci generální ředitel lázeňské skupiny Royal Spa Martin Plachý.

Lázeňský hotel Niva, který se nachází na pomezí Luhačovic a Pozlovic nad Luhačovickou přehradou, disponuje zhruba 60 pokoji, několika vnitřními i venkovním bazénem, wellness centrem vybaveným 6 saunami a dalším léčebným zázemím.

Hlavní partneři
Vincentka