Luhačovický ples se nesl v duchu skvělé zábavy i pomoci druhým

Foto: Město Luhačovice
Zábava, tanec, zpěv, lákavá tombola, ale i charitativní podtext. V takovém duchu se nesl Druhý společenský ples města Luhačovice. Na společenské akci, kterou provázelo moderátorské duo Marek Vašut a Hana Srncová, se podařilo na dobré účely vybrat přes 100 tisíc korun.

Sobotní večer v luhačovickém Kulturním a kongresovém centru Elektra byl jasným důkazem, že o ples města je ze strany veřejnosti velký zájem. Lístky byly vyprodány do posledního místa a akce se tak zúčastnilo téměř 600 lidí. V průběhu večera se prodávala tombola, jejíž výtěžek putoval na konto neziskové organizace Korunka pomáhá, která celkovou částku 103 500 korun rozdělila mezi tři rodiny.

22 000 korun dostane Dorotka Obadalová na doplatek nového vozíku, 50 000 korun poputuje Jirkovi Pařenicovi z Luhačovic a 31 500 korun pomůže rodině šestiletého Matýska ze Zlína, kterému byla před Vánocemi diagnostikována leukémie,“ upřesnila tisková mluvčí Luhačovic Hana Srncová.

Nejhodnotnější cenou tomboly byl televizor, který do soutěže darovala luhačovická radnice. Výherci ji nakonec dali neziskové organizaci Korunka pomáhá, která ji následně předá Dětskému domovu. „Všem, kteří si tombolu zakoupili, patří velké poděkování,“ sdělila zakladatelka Korunky Veronika Záhorská.

Z příjemné atmosféry, která na plese panovala během celého večera až do brzkých ranních hodin, byl nadšený také starosta Luhačovic Marian Ležák. Od zahájení byla cítit velká energie, která jednotlivými sály pulsovala a která všechny pohltila. Poděkování si zaslouží za organizaci KKC Elektra, za podporu sponzoři a za vytvoření skvělé atmosféry všichni zúčastnění a účinkující,“ dodal Marian Ležák.

Hlavní partneři
Vincentka