Nové celoroční wellness ubytování v Pozlovicích

V létě 2021 byl v Pozlovicích (Luhačovicích) spuštěn provoz nově vybudovaného rekreačního zařízení, Wellness Apartmánů Panorama, které určitě zaujme svojí polohou a výhledem - jen 200 m od hráze Luhačovické přehrady a 1,5 km od lázeňské kolonády. Myšlenka tohoto projektu vznikla před téměř 10 lety inspirována zkušenostmi z hledání ubytovacích zařízení vhodných k rodinným rekreacím a nedostatek ubytování s kompletním vlastním zázemím, ve kterém by návštěvník nebyl odkázán na hotelové služby a cítil se zde „jako doma“.

Wellness Apartmány Panorama poskytují návštěvníkům nadstandardní moderní ubytování v překrásné přírodě vhodné pro nepřeberné množství sportovních a odpočinkových aktivit. V bezprostřední blízkosti apartmánového domu se nachází Luhačovická přehrada a řada turistických a cyklistických tras, stezka zdraví s cvičebními prvky, další dětská hřiště, lanové centrum, koupaliště Duha a řada stravovacích zařízení.

Wellness Apartmány Panorama jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí v příjemném prostředí odpočinout a načerpat energii. Apartmánový dům se nachází se v klidné části Pozlovic s dostatečnou dopravní obslužností. Návštěvníkům s vlastní dopravou nabízíme možnost parkování přímo u penzionu, ostatní mohou využít místní autobusovou dopravu nebo taxi z Luhačovic. Architektonicky vychází stavba z prvků Dušana Jurkoviče.


Panorama nabízí ubytování ve 2 až 6 lůžkových moderních apartmánech s plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, případně vanou, smart TV s Wi-fi připojením a společenskou místností se salónkem pro podávání bufetových snídaní. Součástí Wellness Apartmánů je wellness centrum (relaxační bazén s brouzdalištěm, vířivka, finská sauna, Kneippův chodník, odpočívárna, masérna).

Součástí objektu je také vnitřní dvoupatrová dětská herna a venkovní dětské hřiště. K dispozici zároveň jsou zahradní ohniště, menší fotbalové hřiště a terasy, které skýtají mnoho krásných výhledů na přírodu Luhačovského Zálesí.

Wellness Panorama nabízí také nabíjecí stanici pro elektromobily a monitorované parkování přímo u apartmánového domu. Pro volnočasové aktivity je možné zapůjčit kolo či elektrokoloběžku nebo využít venkovního ohniště.

Navštivte náš web www.wellnesspanorama.cz a rezervujte si svoji příští dovolenou v Luhačovicích v Apartmánech Panorama. Těšíme se na vás!

Hlavní partneři
Vincentka