Ples Lázní Luhačovice si nenechalo ujít osm set hostů. Zazpívala Bára Basiková nebo Ondřej Ruml

Foto: Lázně Luhačovice a.s.
Po čtyřleté pauze se do luhačovického Společenského domu opět vrátil velkolepý ples Lázní Luhačovice. Pětadvacátý ročník si v sobotu 27. ledna nenechalo ujít osm stovek hostů, které bavily mimo jiné pěvecké hvězdy Bára Basiková a Ondřej Ruml. Nechyběl ani osvědčený moderátor Jan Čenský.

O skvělou atmosféru se po celý večer staraly hned čtyři taneční orchestry. Top Band Jana Smolíka ovládl pódium v hlavním sále, Show Band Pavla Březiny roztančil hosty v koncertním sále, ve vinárně Domino hrál Dušan Mathon se svým Marathon Bandem a příznivci folklóru si zatancovali a zapívali společně s Cimbálovou muzikou Strážničan v salónku Společenského domu. V průběhu večera zaujal bublinovou show držitel mnoha světových rekordů Matěj Kodeš nebo burlesque tanečnice v pavím kostýmu.

Výtěžek z plesu byl stejně jako v minulých letech předán Nadačnímu fondu manželů Lívie a Václava Klausových. Šek si převzala z rukou předsedy představenstva MUDr. Eduarda Bláhy osobně paní Livia Klausová,“ informoval mluvčí Lázní Luhačovice Dalibor Chrastina.

Pravidelní návštěvníci plesu věděli, že se mohou kromě hudby a zábavy těšit i na bohatý raut. A nebyli zklamáni. Ústřice, jelení speciality, šťavnaté steaky, husí játra, ale i čokoládové fondue jsou jen zlomkem toho, co bylo k ochutnání.

Mezi hosty bylo mnoho známých osobností, které se ochotně fotografovaly se svými fanoušky. Ti si tak odnesli památku na setkání s Jakubem Kohákem, Zdenou Studénkovou, Miloslavem Mejzlíkem nebo třeba Osmanym Laffitou.

Další ročník reprezentačního lázeňského plesu se bude konat 25. ledna 2025 a rezervace přijímá kulturní oddělení již nyní,“ dodal Chrastina.

Hlavní partneři