Rozsvícení vánočního stromu doplní Andělská jízda a světelná show

Foto: Město Luhačovice
Do krásného vánočního kabátu se lázeňské město obléklo už koncem minulého týdne, kdy se v ulicích rozsvítila světelná vánoční výzdoba. To nejočekávanější, tedy slavnostní rozsvícení vánočního stromu, ale přijde na řadu až tento týden, a sice v pátek 2. prosince. Následovat bude dvoudenní jarmark s doprovodným programem.

Už tento pátek se slavnostně rozzáří celá radnice a vánoční strom, který trvale roste na náměstí 28. října. Součástí rozsvícení vánočního stromu se starostenským čajem bude nově Andělská jízda a světelná show v podání skupiny Fajráci. Letos je připraven také dvoudenní jarmark s doprovodným programem, který je na programu v pátek 2. a v sobotu 3. prosince.

V pátek se mohou děti a dospělí přijít podívat na ukázku dravců, připraveny jsou dílničky pro děti, Trubači ZUŠ, FS a CM Malé Zálesí, PS Janáček Luhačovice, aj. Důležitou součástí bude dobročinná sbírka Korunka Luhačovice v čase od 15.00 do 17.00 hodin před radnicí,“ upřesnila tisková mluvčí Luhačovic Hana Srncová.

V sobotu se mohou návštěvníci těšit na umělecké kovářství Boršická kovárna, vánoční koncert v podání Magdalény Malaníkové a Mirky Soukalové a vyvrcholením bude projekce filmové pohádky Anděl páně II.

V Luhačovicích samozřejmě nezapomněli ani na Mikuláše, který se bude v pondělí 5. prosince prohánět po městě v historickém kočáře se svou družinou s čerty a anděly. Po mikulášské nadílce bude následovat opravdová čertovská diskotéka.

Hlavní partneři