Koupání

Možnosti koupání jsou v lázeňském městě Luhačovice široké. Kromě hotelových bazénů k němu zve moderní městská plovárna, blízká přehrada i atraktivní letní koupaliště Duha u přehrady.

Plovárna Luhačovice

Navštivte krásnou luhačovickou plovárnu! V moderním bazénovém ráji pro celou rodinu najdete plavecký, zážitkový i dětský bazén, whirlpool s teplotou 35 °C a hloubkou 1 m či parní kabinu s teplotou 52 °C a 100% vlhkostí. Nabijte se novou energií v Městské plovárně Luhačovice, která je otevřená denně až do 21 hodin.

Koupaliště Duha Pozlovice

Zajděte si na koupaliště u přehrady. Koupaliště Duha Pozlovice poblíž lázeňského města Luhačovice provozuje od června do září plavecký bazén, bazén s atrakcemi, tobogán, skluzavku, dětský bazén i dětské hřiště. K dispozici je občerstvení, šatny, WC, sprchy, ošetřovna, možnost vypůjčení knih na terase a WiFi internet zdarma v celém areálu.

Přehrada

Navštivte přehradu Luhačovice. Je skvělá pro koupání, ale i pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření, relax a další zábavu. S Luhačovicemi přehradu spojuje Jurkovičova alej, vybavená odpočívadly, sportovišti i občerstvením. Na pravém břehu naproti hráze nabízí své služby autocamping.