Stránky www.luhacovice.cz v nové podobě

Doména luhacovice.cz registrovaná v roce 1997 sloužila od roku 2004 až do dnešních dnů jako oficiální stránka města Luhačovice a současně jako turistický portál lázeňské lokality na adrese www.luhacovice.cz. Server nyní prochází změnami, které ho mají zatraktivnit u návštěvníků Luhačovic.

Server www.luhacovice.cz fungoval přes 16 let jako společný projekt Města Luhačovice a společnosti AVONET sídlící v Luhačovicích. Radnice města měla k dispozici vlastní autonomní stránky mesto.luhacovice.cz, společným úsilím oba místní subjekty propagovaly lázeňské místo před širokou turistickou veřejností z celé ČR. Město se rozhodlo ze spolupráce vystoupit a začít provozovat web s vlastní doménou. Nedávno zprovozněné nové stránky městského úřadu najdete na adrese mesto.luhacovice.eu. Proto nyní dochází k dokončení dlouhodobě plánovaných změn na obou stranách.

„Web www.luhacovice.cz bude pokračovat vzhledem ke své zavedené adrese a smluvním závazkům jako čistě destinační web celé turistické lokality Luhačovice – Pozlovice. Městu Luhačovice děkujeme za dlouhodobou spolupráci,“ říká Tomáš Máčalík. „Na přelomu září a října vám představíme modernizovaný web, který zohlední současné trendy i požadavky návštěvníků a partnerů, abychom udrželi přední příčku z hlediska naší návštěvnosti. Zájem o Luhačovice byl v létě obrovský. Projevilo se to jak množstvím turistů, kteří přijeli, tak v návštěvnosti serveru. Červenec byl s počtem přes 200 tis zobrazených stránek rekordní,“ dodal zakladatel serveru.

Nově bude server provozovat společnost ZLIN.CZ s.r.o., která provozuje stejnojmenný server www.zlin.cz a která má vlastní novinářský a mediální tým. Technické zázemí včetně připojení bude zajišťovat i nadále AVONET.

„Na synergii s celým regionem a propojením obou serverů budeme více sázet,“ prozrazuje plány Martina Hofrová, vedoucí serveru Zlin.cz. „Určitě stojí za to navštívit Luhačovice na několik dnů, přestože bydlíte v relativně nedalekém okolí, na které míří náš krajský server Zlin.cz. Oba weby mají také mnoho obsahových průniků, protože Luhačovice jsou perlou Zlínského kraje,“ dodává Martina Hofrová.

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka