Svatomartinský průvod vygraduje ohňovou show

Foto: Město Luhačovice
Svatý Martin na bílém koni zavítá v pátek 11. listopadu v podvečer také do lázeňského města. Zde jeho příjezd spojí s dětským lampionovým průvodem, který zakončí velkolepá ohňová show.

I když to podle předpovědi počasí vypadá, že Svatý Martin na bílém koni s sebou začátek zimy letos nepřiveze, v Luhačovicích se na jeho příchod i tak velice těší. Světec na svém oři zde bude doprovázet lampionový průvod dětí a jejich rodičů a společně pak dojdou až ke Kulturnímu a kongresovému centru Elektra, kde místní farář požehná letošní Svatomartinské víno. Celý podvečer pak zakončí velkolepá ohňová show v podání uherskobrodkých FAJRáků.

Lampionový průvod bude vycházet od Střediska volného času v 17 hodin. Trasa povede kolem nádraží a kina směrem ke kavárně Bonjour Caffe, kde se k průvodu připojí sv. Martin na bílém koni. Kroky skupiny dále povedou k Najádě a zpět ulicí Dr. Veselého až ke Kulturnímu a kongresovému centra Elektra, kde bude pokračovat další program.

Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení zpěváků a tanečníků Cimbálové muziky Malé Zálesí, svatomartinské dobroty a dobré pití.

Hlavní partneři