Turistický průvodce Luhacovice.cz v nové době

Hala Vincentka Luhačovice
Hala Vincentka
Společnost ZLIN.CZ, provozovatel stejnojmenného serveru, přebírá do svého portfolia nově také turistický portál www.luhacovice.cz, který byl v letech 2004 - 2020 provozován jako společný projekt společnosti AVONET a města Luhačovice, čímž se stal prvním oficiálním webem města Luhačovice.

Server prošel modernizací, kompletním redesignem, změnou obsahu i technického řešení. Nově je plně responzivní, takže se lépe zobrazuje na mobilech. Podobnou proměnou prošel server Zlin.cz na přelomu roku 2019-2020.

Cílovou skupinou serveru jsou i nadále turisté mířící do největších moravských lázní na delší lázeňský pobyt, kratší wellness dovolenou, ale i jen na jednodenní výlet s rodinou. Server se bude věnovat celé turistické destinaci tvořené Luhačovicemi a Pozlovicemi.

Na webu najde každá skupina návštěvníků hlavní důvody proč do Luhačovic přijet a tipy co v Luhačovicích zažít. Nový obsah bude podřízen snaze propagovat Luhačovice na ideální adrese a reálně podpořit tamní cestovní ruch, který zaměstnává mnoho místních obyvatel. „Věříme, že i Luhačovjané budou mít důvod web pravidelně navštěvovat – od rozsáhlého archívu z minulosti, přes webové kamery až po pozvánky na místní akce“, říká Tomáš Máčalík, ze společnosti ZLIN.CZ s.r.o.

Novinkou jsou on-line rezervace ubytování nejen v Luhačovicích a Pozlovicích. Turisticky zajímavé okolí bude v tipech na výlety, čímž se využije synergie s krajským serverem Zlin.cz.

Hlavním partnerem serveru se stala akciová společnost Lázně Luhačovice. Její rozlehlý areál s parkem, kolonádou, halou Vincentka, Jurkovičovým domem, který je symbolem Luhačovic, a dalšími stavbami přiláká do tohoto lázeňského města ročně milion návštěvníků a v jejích lázeňských, hotelových nebo wellness objektech se realizuje více než 60 % ze všech přenocování.

„Jde o zavedený a velmi navštěvovaný portál, který Luhačovice skvěle prezentuje těm, co je teprve objevují, stejně jako přináší aktuální a praktické informace všem, kteří je znají nebo v nich již pobývají. Jeho ambiciózní rozvojové plány nás dál utvrzují v tom, že na něm nesmí nabídka našich kapacit chybět a fandíme jim,“  říká generální ředitel společnosti MUDr. Eduard Bláha.

Server Luhacovice.cz najdete také na Facebooku a Instagramu.

Navštivte www.luhacovice.cz před každou svoji návštěvou perly moravského lázeňství.

Hlavní partneři
Vincentka