Vstupenky na divadlo, kino či koncerty už můžete v Luhačovicích zaplatit online nebo kartou

Ilustrační foto
Platba pouze hotovostí za vstupenky do divadla, kina, na koncerty či za suvenýry už je minulostí. Odteď budou moci návštěvníci Městského domu kultury Elektra platby uhradit z pohodlí domova online, nebo na místě platební kartou.

V luhačovickém Infocentru je platba kartou možná už poměrně dlouho a tuto možnost využívá stále více návštěvníků. Platbu kartou se proto rozhodli zavést také v kině, kde na tento požadavek ze strany veřejnosti zaměstnanci naráželi čím dál častěji.

Prodej vstupenek je tak rychlejší a pro mnohé návštěvníky i komfortnější. Platba hotově bude samozřejmě i nadále možná. Rozhodli jsme se pro pořízení mobilních terminálů připojených přes síť GSM, což přináší možnost platit kartou například i na našem stánku na jarmarcích či provizorní pokladně letního kina,“ uvedl ředitel Městského domu kultury Elektra Jan Zavřel.

A to není vše. V těchto dnech probíhá také spouštění online rezervačního systému vstupenek na kulturní akce pořádané Městským domem kultury Elektra.

Návštěvníci tedy budou moci zarezervovat vstupenku na našem webovém portálu a rovnou ji uhradit kartou. Vstupenku si pak mohou vytisknout nebo si ji nechat v elektronické podobě ve svém telefonu a při vstupu se obsluze pouze prokáží QR kódem, který je na vstupence vygenerován,“ pokračoval Zavřel.

Odkaz na rezervaci a nákup vstupenek bude ve formě QR kódu umístěn i přímo na plakátech, takže návštěvník bude moci pouze naskenovat kód, vybrat si místa a zaplatit z pohodlí svého domova.

Od zavedení tohoto systému si slibujeme zvýšení návštěvnosti kulturních akcí, protože jednoduše eliminujeme základní problém, a tím je nutnost si pro vstupenky někam jít,“ zakončil ředitel kulturního domu.

Zhruba tři měsíce informační centrum provozuje také e-shop www.suvenyry-luhacovice.cz, kde je možné zakoupit místní výrobky, suvenýry s identitou města nebo knihy. Také zde mají zákazníci možnost zaplatit za objednané zboží kartou online.

Hlavní partneři
Vincentka