Telekomunikační sezóna v Luhačovicích začala – rychlejší internet, moderní televize a nový telefon

Společnost Avonet přináší na své domovské půdě v Luhačovicích, kde již 20 let sídlí, několik zajímavých novinek.

Situace internetových služeb v Luhačovicích se zásadně zlepšuje. „Díky nové optické páteřní lince nabízíme v lázeňském městě to nejlepší internetové připojení. Toto zlepšení naší infrastruktury pokryje zvyšující se nároky na spolehlivost a rychlost internetu a Luhačovice jsou tak skvěle připraveny na rozvoj telekomunikačních služeb,“ říká marketingový manažer Avonetu Roman Majda.

Nově je v Luhačovicích k dispozici pevný internet s rychlostí až 80 Mb/s. „Právě pevné připojení je díky nové optice do Luhačovic tou ideální a nadčasovou volbou pro stabilní internet v každou denní dobu a za každého počasí.“ dodává Majda.

Na pevné síti v Luhačovicích můžete mít nově také chytrou televizi Kuki TVkterá má pro vás nahrané všechny TV pořady za posledních 48 hodin – určitě si vyberete. Můžete se zpětně podívat na své oblíbené seriály nebo si pustit nejnovější filmové trháky. Kuki TV lze sledovat jak na vašem televizoru tak na mobilních zařízeních i na počítači. Kuki TV nabízí více než 130 programů, 40 z nich v HD kvalitě. U vyšších tarifů si můžete každý měsíc bezplatně změnit TV programy – na trhu zcela unikátní možnost. Avonet nabízí televizi ve výhodných balíčcích s pevným internetem a set-top box vám bezplatně zapůjčí. A protože si Avonet za kvalitou této opravdu revoluční televize stojí, máte možnost si ji nejprve zcela zdarma vyzkoušet.

Při objednávce do 31. 7. 2016 získáte k pevnému internetu od Avonetu Kuki TV Větší s 60 programy na 2 měsíce na zkoušku ZDARMA!

Nová televize jistě potěší obyvatele Luhačovic, kteří mají problémy s kvalitou pozemního televizního vysílání kvůli členitosti zdejšího terénu a dosud mohli využívat pouze satelitní příjem. Díky pevné telefonní síti a IPTV (šíření televize po internetu) přináší Avonet nový způsob, jak dostat moderní televizi skoro do každého domu v Luhačovicích. Další zásadní novinkou je fakt, že Avonet dnes konkuruje společnosti O2 na poli pevných telefonních linek v Luhačovicích.

„Na podzim chystáme další rozšíření služeb, ale už nyní přinášíme ke všem našim službám profesionální technickou podporu 7 dní v týdnu. Právě její úroveň a vysoká dostupnost společně se servisy prováděnými kmenovými zaměstnanci nás odlišuje od menších konkurentů, kteří v minulosti využívali naše připojení v Luhačovicích, ale dnes s námi nemají nic společného.“ uzavírá Roman Majda z Avonetu.

Obchodní zástupci Avonetu vás rádi navštíví přímo v Luhačovicích a vše srozumitelně vysvětlí, ať už jste zájemce z řad domácností či firem a organizací. Pusťte pomalý internet k vodě. Ověřte si dostupnost špičkového internetu, chytré televize a levného volání od Avonetu na www.avonet.cz, stačí zadat adresu svého bydliště. Na webu můžete zanechat svůj telefon a Avonet se vám obratem ozve. Naše nabídka platí také pro návštěvníky Luhačovic, protože připojení k internetu poskytujeme v celé ČR.

Hlavní partneři
Vincentka