FK Luhačovice B – TJ Sokol Pozlovice 8:0 (3:0)

Domácí po třech prohrách v řadě a podzimní těžké porážce u svého soupeře 5:1, chtěli odčinit nepříznivé výsledky v derby s Pozlovicemi.

Již v 9. minutě se domácí radovali z první branky a to když Ondřej Červenka vymíchal celou obranu hostí včetně gólmana a připravil míč před prázdnou bránu Kuchařovi, který se nemýlil 1:0. Luhačovice pokračovaly v nátlakové hře a hosté se většinou schylovali jen k odkopávání míčů na půli domácích. A tak se na další branky nemuselo dlouho čekat. Ve 22. minutě se opakovala situace jak u první branky. Rychle rozehraný přímý kop si zpracoval v pokutovém území Ondřej Červenka, obešel dva protihráče i brankáře a pro Slezáka již nebyl problém zakončit do prázdné svatyně 2:0. Hosté se v prvním poločase dostali k pouze k přímému kopu, jenž kopal Vrátník, ale jeho pokus zlikvidoval brankář domácích. V 45. minutě si v pokutovém území narazil Polách míč s Pařízkem a nekompromisní ranou pod břevno uzavřel účet první půle na 3:0. Ve druhé půli první zahrozili hosté, ale lob Coufalíka skončil těsně vedle brány domácích. V 62. minutě se po zmatcích v obraně prosadil O. Červenka a zvýšil na 4:0. Po brance vystřídal a vystřídavší Martin Surý po dvou minutách na hřišti skóroval krásnou hlavičkou do šibenice 5:0. Hosté úplně odpadli a valil se na ně jeden útok za druhým. Čtvrt hodiny před koncem se po rohovém kopu prosadil zcela osamocený Z. Červenka 6:0. V 81. minutě se k odraženému míči dostal Polách a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 7:0. Minutu před koncem si dlouhý výhoz brankáře zpracoval na půlce Smištík, narazil si se Surým a své sólo proměnil a ukončil tak trápení hostů v derby 8:0.

Branky: Polách 2x, O. Červenka, Z. Červenka, Surý, Slezák, Kuchař, Smištík