Augustiniánský dům představuje nový e-shop zážitků – Augustian LIFE!

Značka wellness hotelu Augustiniánský dům ****superior je na českém trhu 5 let. Za tu dobu se stala synonymem kvality služeb v oblasti ubytování, wellness, gastronomie, life style a designu.

Mateřská společnost TEKOO REALITY s.r.o. působí v ČR 10 let a úspěšně se zabývá realitami a investičními příležitostmi. Propojením těchto aktivit vzniká nová značka Augustian LIFE, jejíž ambicí je nabízet nové služby a produkty stávajícím a novým klientům.

Augustian LIFE, to jsou zážitky a trvalá inspirace pro váš život !

Augustian LIFE nově nabídne on-line prodej  zážitkových poukazů & produktů Augustian Collection. „Na základě poptávky po interiérových doplňcích, které prezentujeme v našem hotelu, nabízíme možnost realizace interiérů, exteriérů a doplňků. Prostřednictvím mateřské společnosti TEKOO REALITY, s.r.o, a našich partnerů Vám rádi splníme Váš sen a zajistíme koupi zahraniční nemovitosti. Cílem Augustian LIFE je nabízet produkty a služby s velkým důrazem na kvalitu, originalitu & life style“dodává obchodní a marketingový manažer Roman Taťák. Nabídku produktů Augustian LIFE naleznete na www.augustian-life.cz.

Fotogalerie

Hlavní partneři
Vincentka