Proplouvejte internetem bez obav

Vyhnout se všem online nástrahám při každodenním používáním internetu není vždy snadné ani pro odborníky. Proto přichází AVONET ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou se zcela novým produktem – s pojištěním internetových rizik AVONET Family k internetovému připojení.

Používání internetu se pro většinu z nás stalo každodenní neodmyslitelnou součástí našich životů. Vyřizujeme emaily, chatujeme s přáteli, nakupujeme elektroniku, oblečení i potraviny v internetových obchodech, sdílíme zážitky z pátečního večera na Facebooku, chlubíme se fotkami z dovolené na Instagramu nebo si vybíráme naši příští dovolenou…

Mnohdy ovšem zapomínáme na to, že svět internetu rozhodně není bez rizik a nejsou na něm jen hodní lidé, jak ukazují mnohé kauzy z poslední doby. Nástrahy a nepříjemnosti nás mohou potkat při mnoha na první pohled bezproblémových online aktivitách. V posledních letech roste pozornost věnovaná zneužití osobních údajů či platebních a kreditních karet, které v konečném důsledku znamenají finanční ztráty. Přibývá také případů kyberšikany, kde jde o víc než jen o peníze. A mohli bychom pokračovat, jsou toho plná média. Naštěstí žijeme v době, kdy lze případné následky těchto rizik jednoduše a účinně eliminovat.

Celorepublikový poskytovatel internetu společnost AVONET, s.r.o. ze Zlína ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou přináší exkluzivní novinku v podobě pojištění internetových rizik AVONET Family pro celou vaši rodinu. Jakou ochranu vám takové pojištění poskytne? Vezmeme si to popořadě.

1. Nákup zboží na internetu, a to i ze zahraničí
Pojištění vás chrání při problémech s dodáním zakoupeného zboží přes internet. Pojišťovna provede reklamační řízení a zajistí nápravu za vás. V případě škody vám bude zaplacena odpovídající náhrada. Nebudete muset kontaktovat e-shopy a složitě se domlouvat v případě těch zahraničních. Jazykové bariéry se již v tomto případě nemusíte obávat.

2. Zneužití platební karty
Při zneužití vaší platební karty získáte pomoc s navrácením odcizené částky, případně vám bude poskytnuta finanční náhrada škody.

3. Zneužití identity na internetu
Při zneužití vašich identifikačních údajů bude zajištěno zrušení neoprávněného závazku a bude uhrazena případná škoda.

4. Poškození pověsti na internetu
Pokud dojde k šíření negativních informací o vás, členech vaší domácnosti nebo vašich dětech, včetně stále častější kyberšikany, bude provedeno opatření k  odstranění takových informací a zamezení jejich šíření.

5. Asistence při problémech s výpočetní technikou
V případě problémů s výpočetní technikou a elektronikou se hodí telefonická konzultace, kdy vám specialisté poradí, jak problém odstranit.

Máte rádi jistotu? Chcete být takto chráněni? Do 15. 5. 2018 vám AVONET nabízí pojištění internetových rizik se zvýhodněním pro nové i stávající zákazníky – na  prvních 6 měsíců ZDARMA!

Nečekejte na špatnou zkušenost. Přejděte s připojením k Avonetu a proplouvejte internetem bez obav díky pojištění AVONET Family.

Hlavní partneři
Vincentka
Východní Morava