Internet 250 Mb/s už i v Luhačovicích a okolí

Dobrou zprávu dnes máme pro všechny fanoušky rychlého a vysoce spolehlivého internetu, kterým již nestačí stávající WiFi připojení.

Vysokorychlostní internet dnes už není jen výsadou sídlišť velkoměst. Neustálý technologický pokrok dokáže z metalických telekomunikačních sítí, které jsou historicky položené v celé České republice, získávat vyšší a vyšší rychlosti. Díky Avonetu můžete nyní i v našem lázeňském městě využívat všechny výhody stabilního a rychlého internetu. Rychlost 50, 100 a 250 Mb/s v rodinných domech se stává skutečností.

„Denně připojujeme k internetu přes zrychlující pevné linky zákazníky v celé ČR. K Luhačovicím máme speciální vztah, protože zde AVONET sídlí. Velice mě těší, že přímo v Luhačovicích v létě výrazně zrychlí internet v oblasti tvořené ulicemi Družstevní, Ludkovická, Hrazanská, Kuželova a Zahradní čtvrť, na podzim pak dojde ke stejnému zrychlení v oblasti Solné.“ říká Lenka Hlobilová, vedoucí zákaznického centra AVONET. „Myslíme také na okolí, již nyní plnou rychlostí běží Ludkovice a Sehradice, do konce roku pak čeká zrychlení obyvatele Provodova a Horní Lhoty“, dodává.

„Rychlosti reálně dosahované v bezdrátových sítích konkurence dnes již nejsou pro mnoho uživatelů dostačující a je jedno, jestli bydlíte v Luhačovicích, v Praze nebo kdekoli jinde. Přes metalické kabely (dříve známé jako pevné telefonní linky) nabízíme až 250 Mb/s i v místech, kde by to obyvatelé vůbec nečekali. Internet není jen posílání emailů, čím dál více uživatelů získává s kvalitním internetem nové možnosti například sledování televize přes internet, které díky svým funkcím úspěšně nahrazuje pozemní vysílání“,  říká Roman Majda, vedoucí marketingového oddělení. „Pokud pevnou linku již nemáte, nebo jste nikdy neměli, lze ji v určitých případech dotáhnout na náklady majitele sítě, stačí se nám nezávazně ozvat“ dodává.

Ověřte si sami na stránkách www.avonet.cz aktuální dosažitelné rychlosti přímo na vaší adrese nově spolu s informací o termínu případného zrychlení. Při objednávce do 15. 7. navíc připravil Avonet akci Platební prázdniny, kdy můžete až do 1. září surfovat zdarma.

Hlavní partneři
Vincentka