Knihovna zve na besedu s Arnoštem Goldflamem

Městská knihovna Luhačovice zve na Večer s Arnoštěm Goldflamem, který se uskuteční v úterý 28. května od 18 hodin.  Lidé se mohou těšit na setkání s vynikající osobností uměleckého světa, která není zdaleka  jen hercem z legendárního filmu Dědictví nebo dnes už klasické filmové pohádky Lotrando a Zubejda. Goldflam je totiž umělcem s velmi širokým záběrem. Na setkání s ním za knihovnu zve Milana Mikulcová.

„Srdečně všechny zveme na setkání se známým hercem, režisérem, spisovatelem a dramatikem Arnoštem Goldflamem, který promluví o svých životních i uměleckých dobrodružstvích a své vyprávění doplní o autorské čtení z knihy Tata a jeho syn,“ poznamenala Mikulcová.

Na akci se vybírá vstupné 40,- Kč a pro možnost rezervace míst lze využít kontakty:

info@knihovna-luhacovice.cz, tel. 577 132 235 nebo využít Facebook knihovny.

Arnošt Goldflam se publiku v Luhačovicích nepředstavuje zdaleka poprvé. Obdobně besedu s ním místní knihovna pořádala před čtyřmi lety. Tehdy při příležitosti jeho návštěvy vznikl také pro web luhacovice.cz a pro Luhačovické noviny rozhovor s tímto umělcem. I když jde o starší text, i dnes se v něm dá najít řada zajímavostí. Text je k dispozici na odkaze níže.

http://www.luhacovice.cz/27207n-arnost-goldflam-nejen-tocil-porad-o-houbach-teorii-houby-vyznava-i-kdyz-uci?preview=1

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka